Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Fi. Hunter, MP Rotator. Nevyhoda aj vyhoda, ze polieva dlhsie ako bezne striekace. (mne nevadi). Vyhoda, poziadavka na slabsie cerpadlo, slabsi zdroj vody (co sa tyka pritoku), nekona sa sok zo studenej vody (pomalsie zalievanie), nedochadza k splavovaniu (napr. na ilovych podach), lepsia kombinacia s kvapkovou zavlahou (kvapkova zavlaha so silnym cerpadlom je v podstate nezmyselne riesenie, ked treba vysoky tlak vzhladom na nizky prietok redukovat ventilom. System je zatazeny enormnym tlakom. Vynimka ak mate obrovske plochy zavlazovane kvapkovo).    Viac inf oje v brozurke: mprotator.com/resources/files/548.pdf... pozrite aj pdf533. hadam nam to nezmazu. Napr. bezny typ zavlazovaca 15H Spray Nozzle ma spotrebu 7 litrov/minutu, za 10 min = 70 litrov. Naproti tomu MP2000 90-210° ma 2.35 litrov/minutu a pracuje 30 min, aby dalo 70 l. V sekcii mozete mat 3 krat viac strekacov tohto typu oproti tym konvencnym. (zdroj reklamny letak). Ja osobne si myslim, ze je toto revolucne riesenie zavlah travovych ploch a revolucne hlavne vzhladom na redukciu nakladov vybudovania zavlahy. Susedia oproti maju klasicke zavlazovanie. Ak to porovnate na pohlad u nich je to prietrz mracien u nas jemny dazdik.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika