Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

 Dobrý den, předem upozorňuju, že o čerpadlech nemám vůbec žádné znalosti. Už jsem si přečetla několik diskuzí, ale vesměs v tom mám nakonec ještě větší zmatek... Moje představa je - přijdu k čerpadlu, zanu knoflík, zaliju, vypnu a odcházím, ale podle všeho to tak jednoduché nebude. Potřebujeme čerpadlo na zahradu, aby vytáhlo dešťovou vodu ze zásobníku /voda je svedená do jímky pod zemí, ale předpokládám, že nějaký bordel se v ní stejně najde, že nebude úplně čistá, navíc pod zemí je voda vedená drenážní trubkou/, výška zásobníku cca 2m. Voda se pak potáhne hadicí cca 3m téměř po rovině, tam by teoreticky mělo být čerpadlo /je tam el. zásuvka/, čerpadlo bude napojené na hadici na zalévání zahrady /klasika, žádné automatické zalévání; zahrada je malá, cca 100m2, je lehce do kopce s převýšením asi 1m/.  Chtěla bych se zeptat, jaké konkrétní čerpadlo by bylo vhodné, aby nebylo nějak výrazně poruchové, slušně zalévalo, na co si mám dát při koupi pozor /co by rozhodně mít mělo a co je pro moje účely zbytečné/. Za odpovědi moc děkuji! Pavla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika