Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré ráno, tak obsah sklenic hned po otevření začal utíkat, takže to šlo všechno do záchoda - bohužel 5kg rajčat a minimálně cca 3-4 hodiny práce, Teď se bojím, že mě ve sklepě vybuchne druhá dávka, no budu to muset hlídat. Kde jsem udělal chybu nevím, rajčata umytá, vyřezal jsem bubáky a každé ochutnal, hrnce, vařečka, cedník, nůž, všechno umyté jarem, sklenice v sodě, víčka nová.  Hranu sklenice a víčka jsem otíral. Snad mohl být problém v nádobovém mixéru, stěrce (ty používám i na jiné potraviny) nebo přes ochutnání se tam vloudilo špatné rajče, překvapuje mě, že se to zkazilo tak rychle. Protože čekám po dešti nacucaná a popraskaná rajčata zkusím ještě jednu 5kg dávku, tentokrát budu zavařovat na vyšší teplotu, delší dobu, možná 2x po jednom dni. Poradíte prosím kolik soli, octa, případně cukru do 5kg surových rajčat, dočetl jsem se, že hlavně konzervuje ocet? Děkuji všem diskutujícím a přeji pěknou neděli.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika