Sieberz - katalog



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 250.15 (?) 
28.8.2007 7:19
Jedná se o velkou něměeckou zahradnickou firmu - podívejte se sem http://www.ahrens-sieberz.de/
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 57.182 (?), 2.9.2007 12:22
No, firma která neudává adresu ale PO box, fyzické umístění PO boxu přitom nesouhlasí s adresou sídla podle rejstříku je krajně podezřelá.
A když ještě jediným společníkem je jakási maďarská společnost, nikoli stejnojmenná německá firma tak je to jasné. Od těch ani pažitku!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 124.42 (?), 6.9.2007 9:56

Ptala jsem se jich, zda mají v Čechách nějaké zahradnictví, kde bych si mohla všechno prohlédnout a případně hned odvézt, ale nemají. To je sice škoda, ale nechápu, proč by měli udávat nějakou konkrétní adresu, když je to obchod po internetu a osobně si u nich nemůžete stejně nakoupit? Tak to mají i jiné firmy, aby jim tam nedocházeli lidé, kteří neví, co to je zásilkový obchod. Kromě toho mají ještě normální pražskou adresu, protože jsem jim nabízela určitou spolupráci a na dopise je adresa na Praze 1. O maďarské firmě nic nevím, ale jiný pisatel zde udává adresu www.ahrens-sieberz.de a myslím si, že podobnost je patrná na první pohled a s Maďarskem to tedy nemá mnoho společného, takže si myslím, že bych na místě jiných raději počkala s ukvapenými závěry, protože nabídku mají opravdu pěknou a zatím jsem od nich dostala alespoň všechny informace a to velmi rychle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.81 (?), 14.8.2008 14:00

stačí se podívat na stránky justice.cz a podle ič nebo názvu společnosti se dozvíte, pokud je to s..r.o., kdo firmu vlastní. Podle těchto údajů s německou firmou nemá asi nic společného. A schovávat se za po box-em není vůči zákazníkům slušné.

Richard

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.127 (?), 30.5.2010 20:04

 stejné fotky   nabízených rostlin mě zaujaly hned po otevření kalalogu Sieberz jakmile se mi dostal poprve do rukou, proto jsem neváhala a napsala na kontaktní adresu, kde se mi dostalo následující odpovědi: není v naších silách všechny nabízené rostliny vypěstovat ,proto některé z fotografií jsou poskytnuty nejmenovanou firmou/ neuvedli kterou/ což znamená, že   katalog Sieberz není produktem zahradnické firmy jako Starkl, takže se klidně může stát, že si objednáte třeba venkovní ibišky fialové  barvy   nebo jiné a příjdou červené nebo neutrální, fotky mají hodně dobarvené a zcela jistě neodpovídají skutečnosti -stejně tak sloupovité třešně, hrušky atd. když se pořádně zadiváte tak zjistíte, že jsou plody přikresleny/ na tento dotaz nereagovali což značí že jsou to nejspíše podvodníci, kteří chtějí lidi nalákat hezkýma fotkama, takže od nich radši rychle pryč. SeStaklem mám velmi dobré zkušenosti objednávám si u něj už řadu let ,vždy jsem byla spokojena, zboží je kvalitně zabaleno a ještě vám dají vědět kdy byla zasilka vyexpedovana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 216.69 (?), 30.5.2010 20:14
Nebudu hodnotit kvalitu, zasílání a ceny výpěstků od těchto firem ale i katalog Starkla je pančovaný a vyumělkovaný. Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 (já vím že je to 22 ;o)).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 94.246 (?), 6.3.2013 20:50

Beru rostliny z obou firem již několik let.Zkušenosti jsou poměrně vyrovnané a celkem dobré včetně vyřízení reklamací.Rostliny od Sieberze mají též maďarské označení.rozhodně jsou to konkurenční firmy.A katalogy?Copak je dnes v nějakém časopisu či létáku reálný obrázek?No přece není! Nejlepší je si o rostlinách zjistit fakta i z jiných zdrojů a udělat si reálný obrázek, zklamání se pak vyhnete.Ještě poznámka :moje reklamace se týkaly většinou letniček a podobného rostlin.materíálu, který utrpěl újmu ve vedrech během dopravy přes víkend.Přeji všem bezva pohodu při zahradničení. Hanka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 163.78 (?), 9.9.2007 13:18
Také jsem ho dostala, zkusila volat uvedené tel.číslo a dozvěděla jsem se, že firma má sídlo v Německu. Tak pátrám dál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Vlastice - (15) - 102.120 (?), 20.9.2007 12:47
Také se mně dostal tento katalog do ruky a dokonce jsem si objednala nějaké cibulky. Poděkování za objednávku s předběžnými radami na sázení přišlo hned, na zásilku čekám. Ale je to teprve týden. Tak uvidíme.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 105.189 (?), 28.9.2007 18:11

Já si objednal 1.září nějaké cibuloviny a 20. mi přišel dopis, že se zásilka zpozdí, a že ji začnou vyřizovat od již zmiňovaného 20. září. Tak jsem zvědavý jestli budu moct cibule zasázet - jestli ne - tak jim je omlátím o hlavu...

U Bakera jsem objednával také ale ten se ani neráčil formou dopisu omluvit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika