Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V květnu jsem si objednala přes eshop 2x v.réva a 2x pnoucí ostružiník s tím, že si pro rostliny osobně přijedu. Po urganci bylo vše připravené u kasy. Koupila jsem si ještě květináč s miskou. Na květináči cena 89,- Kč u pokladny 99,- Kč. Zaplatila jsem celý nákup. Doma sázím: jedna réva OK, druhá chcípáček. Ostružiník jeden OK, druhý velký chcípák. Po měsíci se réva vzchopila, ale ostružiník nikoli. Rekamovala jsem, ale ani po týdnu se mi nikdo neozval. Pokud chcete nakoupit dobře, vyberte si sami, nebo u pokladny dobře zkontrolujte sazenice. I když tady se celkem nedalo nic kontrolovat, protože všechno bylo zamotáno do jednoho trsu a přebaleno folií. Moje zkušenost celkem bída s nouzí. Nakonec jsem dobře nakoupila ve školním statku v Mělníku, Dobrovského. Ceny nižší, kvalita lepší.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika