Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak tady pročítám ty reakce - dobré i špatné a nedá mi to abych nepřidala svůj názor. Tak tedy: všechny dostupné katalogy si nechám poslat, prohlédnu, pokochám se, vytipuji nejzajímavější a jdu se podívat co z tohoto sortimentu pěstují zahradníci v okolí mého bydliště - proto že vím, když zahradník okolo té mojí rostlinky lítá přibližně dva roky než mě ji může poslat tak to musí být pořádný fanda pro tuto práci, aby se tím živil a jako takový se snaží mít i to, co ma nějaký Starkl nebo Baker to je ta ková ta stavovská ctižádost - a vypěstuje to v podmínkách podobných těm na mojí zahradě, takže u mně to pak roste také. Teprve když nenajdu, co jsem si usmyslela, objednávám u Starkla a občas i u Bakkera. A objednávám třeba na dvakrát aby v objednávce byly druhy, které se sází v přibližně stejnou dobu a přidám poznámku,že prosím druhy nezaměnovat, ten druh se pozná pravděpodobně až když kvete ale vyreklamuje se. Ve snaze prodat co nejvíc tam rádi plácnou to co mají - tak holt se jim to musí rozmluvit předem a běda když neposlechnou. Ve svých zahrádkářských začátcích jsem měla všechny kvetoucí keře nařízkované z plzenských parků nebo od známých, takže se hluboce skláním před většinou zahradníků. Také je třeba si uvědomit, že ne každý s tím dodaným materiálem umíme zacházet. Přeji nám všem /sobecky také sobě/ aby byl příznivý rok, záda nás bolela jenom malounko a všechno nám to krásně rostlo a kvetlo. Vendula.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika