Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím reagovat, již několikrát jsem si já i moje kamarádky kupovaly rostlinky u Najmanových. Vše mi nádherně roste, azalky a rododendrony jsou po dvou letech úžasné. Bez chorob a zdravé. Zrovna dnes mi došla zásilka, perfektně zabalená, označený každý květináček, provhčené, nemám jedinou námitku.V jednom z příspěvků někdo vynášel zahradnictví Petro.Je super, krásné skleníky, milión druhů všeho možného. Nakoupila jsem si plnokvěté, převislé muškáty. Nádherné barvy, velké rostliny, ale křehké a málo kvetoucí.Ani přihnojováním a stálou péčí nebyly podle mých představ.Jasný důkaz, že to není o velikosti, ale o tom, kde byly pěstované.         A to se týká rostlinek ze zahradnictví Najmanová, pěstované v našich podmínkách a k mojí spokojenosti.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika