Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Celý internet je plný varovaní pred pani Konvičkovou z Tichej, ale Vy si musíte objednávať zrovna od nej! Potom to nemôže dopadnúť inak. Konvičková má v sortimente iba minimum rastlin, zbytok je len návnada na prilákanie návštevníkov webu. Všetko "už mali" alebo "budú mať" - to je jej obchodná stratégia. Zbytok sú náhradné rastliny. Je to dáma v klasických modrých teplákoch s menej vyberaným slovníkom. Rodinný podnik so silne matriarchálnou hierarchiou označuje na webe "profesionálnym obslužným personálom". Cieľom jej zahradníctva nie je Vaša spokojnosť, ale výlučne jej prospech. Dom ma nový, honosný, postavený pravdepodobne z "náhradných rastlín". Vaše peniaze sú podľa mňa nenávratne stratené a myslím si, že s tým nič neurobíte.

Rastliny by som v zákonnej lehote vrátil bez udania dôvodu. Na to máte právo. Nepostupoval by som cestou reklamácie.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika