Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den všem příznivcům trávníků. Chci se podělit i se svými zkušenostmi. Ohledně vřetenovek. Mám z druhé ruky Brill a je dobrá, že má opravdu plynule nastavitelnou výšku. Dvěma šrouby. Druhá věc ovšem je, že je třeba dopředu vědět, kde vám udělají každoroční servis. Seřízení, přebroušení, protože to je to hlavní. Doma bych se do přebrušování vřetena nepouštěl, protože je to o setinkách mm a to prostě ručně nedám. Takže bych si ověřil, jestli je v dosahu někdo kdo toto umí a dělá. Pak už bych do toho šel. Já to mám v Brně přes celé město a bez auta je to pěknej vopruz tahat to šalinó. :-) Jinak i rotační sekačka, když má ostré nože udělá dobrou službu. Mějte se Mirek
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika