Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás,

dival jsem se na vaší sekačku, luxusní provedení v hliníku silný motor jen jsemsi vsiml aspon teda v popisu nasledujicího: Sekačka má vlastní pojezd, umožňuje 3 funkce (sběr trávy do koše, mulčování, výhoz dozadu).

tj máte k sekačce jak predpokládám jeden nuž který není vhodny ani na sekaní ani na mulčování. Kupte si nový nůž pouze na sečení trávy, ten vám vytvorí vetsí větrný vír který unese travu do koše o hodně dále a nebude docházet k zacpávání tunelu.

mel jsem podobný problém na sekačce ALKO 47BR s motorem B&S 5.5HP, která také umí mulč ale vživotě jsem ho nepoužil.

jěště pozn. co vás vede k sekání na jedničku, ja mám teda možnost 5 poloh sekaní a nejradeji sekám na 3. stupeň

jeste stím plněním koše jak sekáte na jdnicku tak sekačka je hodně dole, šasi je defakto uplne na zemi a sekačka podle me nema tolik vzduchu který nasava a potřebuje pro unášení travy do koše, sečte o stupen výšše a podívej te se na ten nůž :-) martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika