Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

chtěl bych založit nový trávník na zahradě u rodinného domu, ale je pro mě poměrně dost složité vybrat správnou směs. Chtěl bych založit trávník, který by byl hustý, na pohled pěkný a vydržel zátěž od psa a dítěte (kopání míčem, běhání, jízda na kole atd..)., pokud možno nijak zvlášť náročný na údržbu, pro plochu zhruba 850m2, slunce převážně po celé ploše.

Na trhu je strašně moc směsí a já nevím, kterou vybrat. Přemýšlel jsem o Wolf-Garten Loretta, kde se mi líbilo zmenšení odpadu při sečení a hustota trávníku, ale někde jsem četl, že kvalita nic moc. Pak jsem tedy přemýšlel o Barenberg směsích, ale zase jsem četl, žeje vhodnější vybrat českého výrobce, který směsi připravuje pro naše klimatické podmínky... Mám z toho tedy pěkný zmatek :)

Můžete mi prosím doporučit vhodnou travní směs pro výše popsané účely? 

Děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika