Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Než jsem slyšel o osivu Barenbrug, tak jsem koupil také Wolf Garten asi na 200 m2 (před 4 lety). Vzešlo toho dost (dost jsme zalévali), ale první dva roky byl trávník řídký. Pěkný ale řídký.

Na zbytek pozemku (cca 500 m2) jsem příští rok pak koupil Barenbrug Gazon (to je parková směs) - pytel 16 kg za 1800,-. Hned po výsevu bylo jasné, že bude trávník hodně hustý. Vzešlo toho více než u WG a každým sekáním trávník houstnul a houstnul. Už po roce vytvořil velmi hustý trávník.

Vzhledově se výsledné trávníky shoro shodují (Barenbrug Gazon má světlejší zelenou než WG), ale jednoznačně kvalitnější a hustší je Barenbrug. Zřejmě je ve směsy od Barenbrugu více oddenkových odrůd (kostřavy a psinečky) než trstnatých (jílek apod.) WG podle mě není špatný, ale neodpovídá ceně (tak jako mnoho věcí od WG).

Doporučil bych tedy Barenbrug.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika