Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim Vas,
   na zahrade mame neudrzovany "travnik", s kterym bysme chteli neco udelat. Travnik jsem dal do uvozovek, protoze tam roste vsechno ostatni, ale jen trava ne. Chystame se na rovnani zahrady bagrem(traktorem) a chci se zeptat, co udelat s tim starym "travnikem"? Je mi jasny, ze kdyz travnik jen zaorame a vysejeme travu, tak driv nez trava, vyroste vsechen plevel, co uz tam byl. Takze mame nejdriv vsechno, co tam ted roste zlikvidovat a nasledne zaorat nebo nejdriv zaorat a az zacne vyrustat plevel, tak ho pomalu likvidovat. Jsem pro prvni variantu, ale vubec se v techto vecech nevyznam, tak se ptam nekoho zkusenejsiho. Pokud by byl nekdo ochotny i poradit cim to vsechno likvidovat a jak, byl bych rad. Na zahrade bude nove i bazen a moje predstava je, ze na konci leta vsechno bude hotove, je to vubec technicky mozne? Nebo mam zlikvidovat stavajici travnik, srovnat zahradu, zasadit bazen a s vysevem nove travy pockat az na pristi rok? Jak jsem psal vyse, jsem uplny laik a vubec netusim, co to vsechno obnasi a mozna si to predstavuju jak Hurvinek valku.

Predem dekuji za odpovedi a omlouvam se, ze to cpu sem, prece jenom to asi neni urcene tema pro muj dotaz.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika