Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Kompost = rašelina? Zakoupil jsem v hobby marketu 2x40 litrů trávníkového substrátu, asi bude potřeba koupit ještě víc. Asi to uděllám tak že ještě navezu nějakou ornici, písek a poté do toho zapracuji ještě tento substrát. Celkově si myslím že by 15 cm mohlo stačit. Případně tedy bych dokoupil ještě dva pytle rašeliny. Poté to nechám asi dva týdny ležet a pak začnu se setím trávníku. Ale těžko říct jestli bylo možné postupovat lepším způsobem, možná jsem měl starou trávu spálit roundupem, možná by pak šly vyryté hroudy lépe rozbít. Snad se trávník poté ujme, už jsem mu pořídil i nějaké trávníkové hnojivo, ale jak jsem psal, jsem zahradník začátečník, ale hezká tráva je krása, krásně se po ní chodí nebo na ní leží :)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika