Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů



host - 130.20 (?)
10.5.2015 0:38

Platil jsem eurogirem mnohokrát. Cena je v ceníku na netu. Pošťačky s tím mívají problém protože to neznají, tak se nenechejte odradit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12   
            
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 23.4.2015 12:12

Vyberte tem silnější, v sadě je místo Biotecu 12 Biotec 18. A ten rozdíl ve výkonu filtrů je znát, a podle mého je reálně větší, než udávají čistě tabulkové údaje.  Nejde o lampu ani čerpadlo, ale o podle mého zásadní rozdíl ve výkonu filtru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 217.73 (?), 3.2.2016 21:39

Dobrý den, má někdo zkušenosti s tímto filtračním setem - Eazy pod set profi  10000, Eazy pod airtech 70L, čerpadlo 7000L, EVO 30 WATT? Děkuji M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
tweety_one - (16) - 152.250 (?), 24.4.2015 20:56
Zdravím, nemáte tu někdo náhodou skimmer od Wiltecu SK 50, jen bych potřeboval znát jeho rozměry teda spis výšku abych udělal v jezírku správně vysoky podklad, na netu jsou údaje dost odlišné... Je teleskopicky? Dá se ta prostřední část úplně vyjmout aby se zmenšila výška? Atd
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 253.2 (?), 7.5.2015 22:54

Dobrý den, objednal jsem si od WilTecu filtraci, platit budu převodem ale prosím o radu zvlášť od vás co jste také nakupovali u WilTecu jakou jste volili možnost ohledně bankovních poplatků, je tam možnost BEN - všechno platí příjemce, SHA - každý svoje a OUR - všechno já jako plátce. Za odpověď předem děkuji. Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 8.5.2015 1:17

Na převody do zahraničí velký pozor. Sice je to nějaký ten pátek, kdy jsem platil do zahraničí, ale většina českých bank si účtovala výpalné kolem 250 Kč minimálně. Pokud máte platební kartu, která umožňuje internetové platby, použijte např. PayPal (pokud to prodejce nabízí). Poplatky jsou řádově nižší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 130.20 (?), 8.5.2015 15:12

Platby do zahraničí se netřeba bát.  Cenu za převod najdete u konkrétní banky v ceníku platba SEPA, popl. SHA. Pokud by Vaše banka byla velmi drahá, použijte eurogiro na poště (popl. 100 Kč SHA vždy). Třeba z fio za dvacku, z mbank zadara ale horší kurz smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 253.2 (?), 8.5.2015 21:31

Děkuji za odpovědi, je zajímavé že jsem se na poště ptal a odpověď že to nejde poslat, fio, mbank a ostatní banky jsem zkoušel ale bez účtu přímo u nich také ne,  ještě se zeptám přímo na to eurogiro a pokud to bude jenom 100 Kč tak to bude pořád levnější i pokud budu muset znovu poslat doplatek za německé bankovní poplatky než u mojí spořitelny, jenom uvidím na kolik to spočítají protože něco se počítá devizovým a něco valutovým kurzem. Pokud někdo ještě neupřesní co za poplatky platil zkusím SHA a budu doufat že to bude stačit. Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 130.20 (?), 10.5.2015 0:38

Platil jsem eurogirem mnohokrát. Cena je v ceníku na netu. Pošťačky s tím mívají problém protože to neznají, tak se nenechejte odradit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 10.5.2015 1:21

Jo pošťačky, některé jsou "odbornice". Posílal jsem mezinárodní poštovní poukázku (mimochodem, možná by to pro Vás byla taky možnost), seběhly se na to tři a 10 minut listovaly nějakou jejich biblí, než zjistily jak to poslat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 0.213 (?), 24.5.2015 18:49

mám skimer sk 50 a ten teleskop sa dá úplne vybrať, 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika