Příspěvky uživatele - tweety_one

Vrš na odchyt ryb, 8.8.2017
tak zatím se mi jeví jako nejúspěšnější odlov malých karasů je na ně jít v noci s podběrékem - jak psal někdo výše... Sice jsem je tahal po jednom, ale alespoň něco... Za hodinu a půl trápení jsem jich odchytil asi 20ks. Ještě že byla o víkendu teplá... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 6.8.2017 Obsahuje fotku
Stejně jako ostatní cítím povinnost podělit se s vámi o fotky mého jezírka, jelikož jsem veškeré informace čerpal zde na fóru ať už o stavbě nebo údržbě tak i o filtraci. Jezírko má cca 11m3 nejhlubší zona má cca 1,3m, filtraci mám z 4ks plastových... celý příspěvek >
Vrš na odchyt ryb, 1.8.2017
Zdravím všechny, rád bych oživil toto téma s vírou, že někdo objevil nějakou novou možnost jak odlovit z jezírka přemnožené karásky :) mám jich tam cca 50 už z minulého roku (cca 6-9cm) krom těchto malých tam mám jeseny 4ks, karasy (velké) 8ks, koi... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 31.8.2016
Zdravím,  cca v půlce června se mi tam vykulili malí Karasove, v tuhle chvíli maji asi tak kolem 4cm, je jich v jezírku cca 50 mozna i víc. Přežijí zimu normálně jako ostatní ryby nebo by se měli odlovit a dát prezimovat třeba do akvária?... celý příspěvek >
Rašelina do jezírka, 23.8.2016
zdravím, mám stejný problém, voda taky napuštěná ze studny jezírko teda jen cca 11m3, sice už minulý rok, ale pochopitelně musím dopouštět zase vodou ze studny... PH mě se mi drží kolem 8,5-9. Zkoušel jsem to jednu dobu snižovat kyselinou... celý příspěvek >
Golem S, 6.5.2016
Někde jsem četl ze ma být PH od 7 do 7,5... co se týká dávkování tak jsou informace rozdílné, někde uvádí 40-80 ml/m3 a někde zase 20-50ml na 10m3 vody - takže v podstatě 10x mensi...
Golem S, 7.12.2015
A co takhle Bio P5 do jezírek? Zatím jsem to nezkousel ale na jaře to zkusím. Je to stejny výrobce co dělá bakterie do septiků jímek atd. Cena cca 70kc za 50g prý na 10m3 1x mesicne... takže docela dobry
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 7.9.2015 Obsahuje fotku
OK, nebudu nikam spěchat, vypustím je až na jaře :) filtraci spustím spíš abych ji pořádně odzkoušel před příští sezonou než abych se ji snažil před zimou zaběhnout... Jezírko je v nejhlubším místě 1,2-1,3 hluboké... posílám ještě foto - trochu práce... celý příspěvek >
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 5.9.2015
Zdravím, doufám ze se to tu jeste neprobiralo, alespoň jsem to nikde nenasel... Jaký nejzazší termín (mesic) pro vypuste nových rybek do nového jezírka?? Cca před týdnem jsem dodělal a napustil jezírko cca 10m3, kytky jsem už nějaké osazel, a teď... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 25.5.2015
když ten teleskop dám uplně pryč, jak je ten skimmer vysoky? resp. do jaké hloubky ho dát aby normálně fungoval??? předem mockrát díky!!!
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 24.4.2015
Zdravím, nemáte tu někdo náhodou skimmer od Wiltecu SK 50, jen bych potřeboval znát jeho rozměry teda spis výšku abych udělal v jezírku správně vysoky podklad, na netu jsou údaje dost odlišné... Je teleskopicky? Dá se ta prostřední část úplně vyjmout... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 1.4.2015
Ještě bych mel jeden dotaz, jak a čím jste řešil pramen (resp. Vyver vody) vyverove kameny jsou nesmyslne drahe... a rovnou z hadice to do potůčku asi pouštět nejde ze? To by vypadalo nepřirozeně. A co nějakou fotecku pro inspiraci :o) předem... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 31.3.2015
Tak to je opravdu zajmavej nápad, až budu dělat kaskadu určíte to vyzkousim... a další plus je ze nestojí takový nekrestansky peníze jako ta cerna...
Skimmer Oase AquaSkim 40, 17.3.2015
OK, mockrát děkuji za cenné rady pane Hrkal
Skimmer Oase AquaSkim 40, 13.3.2015
zdravím, plánuji jezírko a potřeboval bych poradit ohledně skimmeru (možná i s dalšíma věcma:) jezírko bude mít plochu cca 30-35m2 a objem cca 12-15m3. Filtraci chci mít gravitační, hned vedle jezírka, cca 4 sudy (1 fortex,2 kartáče,3keramické... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika