Nápady na levné fólie či materiály na jezírko



host - 238.6 (?)
8.6.2017 22:10

Tak to Vás obdivuji. Je to v podstatě jako zdít dům na hlínu bez základů. Takové práce a ve výsledku jste ušetřil dejme tomu 10 tisíc za kvalitní fólii? Až to začne téct, tak vezmete majzlik a budete kameny vybourávat? Nechtěl bych to dělat... Taková hezká práce a zprasená ve spodu...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19   
               
host - 92.160 (?), 8.6.2017 7:59
Děkuji za váš příspěvek. Nakonec jsem jezirko udělal ze silažni folie.postup byl následující: textilie, silažni fólie dvojté položena, textilie,a celé jsem to vyzdil kamenem v betonovém loži včetně spáry.myslim si, že to bude na hodně dlouho než ta fólie proděravý.jezírko ma za sebou první úspěch v největších mrazech, nikde nic neprasklo ani se voda neztrácí.jezirko má 36 kubiku vody.pořizovací náklady za silažní fólii jsou oproti pvc jezirkove (spec.kaučukove atd.) úplně malé.uvidim jak dlouho mé nadšení vydrží.
Stavba jezirka
Stavba jezirka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 238.6 (?), 8.6.2017 22:10

Tak to Vás obdivuji. Je to v podstatě jako zdít dům na hlínu bez základů. Takové práce a ve výsledku jste ušetřil dejme tomu 10 tisíc za kvalitní fólii? Až to začne téct, tak vezmete majzlik a budete kameny vybourávat? Nechtěl bych to dělat... Taková hezká práce a zprasená ve spodu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.129 (?), 9.6.2017 6:14

Dělat jezírko ze silážní fólie je nesmysl a už tuplem to ještě vyzdívat kamením a betonem. Ten, kdo to po Vás bude předělávat, Vás prokleje. Také mě čeká odstraňování betonového jezírka ocelovou palicí a stavebním kolečkem. Už se moc těším.

Mám v plánu využít na jezírko odřezky PVC plachty na kamiony. Ve vyšší gramáži je to materiál v podstatě identický s jezírkovými PVC fóliemi, jen kvalitnější, s textilní výztuží a s mnohem lepší UV ochranou - soudě podle toho, že na těch kamionech to musí vydržet mnoho let i na přímém slunci a mechanicky velmi namáhané. Cena těch odřezků je zlomek toho, co bych zaplatil za speciální 1mm jezírkovou fólii. Navíc jsem schopen si PVC fólii posvařovat, takže ušetším i za ne moc levné lepidlo a dobře provedený svařovaný spoj je spolehlivější, než lepený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.165 (?), 24.6.2017 19:45

Děkuji za příspěvek.na fólií jsem ušetřil 24tis.kdyz to náhodou někde poteče.tak ztoho udělám fajn sklep.ta práce a námaha mě zato stála.ted už přemýšlím jak to zvětšit na nějakých 150 kubíků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  16,  17,  18,  19   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika