Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dělat jezírko ze silážní fólie je nesmysl a už tuplem to ještě vyzdívat kamením a betonem. Ten, kdo to po Vás bude předělávat, Vás prokleje. Také mě čeká odstraňování betonového jezírka ocelovou palicí a stavebním kolečkem. Už se moc těším.

Mám v plánu využít na jezírko odřezky PVC plachty na kamiony. Ve vyšší gramáži je to materiál v podstatě identický s jezírkovými PVC fóliemi, jen kvalitnější, s textilní výztuží a s mnohem lepší UV ochranou - soudě podle toho, že na těch kamionech to musí vydržet mnoho let i na přímém slunci a mechanicky velmi namáhané. Cena těch odřezků je zlomek toho, co bych zaplatil za speciální 1mm jezírkovou fólii. Navíc jsem schopen si PVC fólii posvařovat, takže ušetším i za ne moc levné lepidlo a dobře provedený svařovaný spoj je spolehlivější, než lepený.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika