Malé akvárium ve skleněné kouli



Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 216.160 (?)
3.1.2012 21:15

POdívejte se na diskusi výše, je to pouze opakování již  napsaného.

Rybka nemá sebemenší šanci. Viz výše.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 147.59 (?), 19.7.2011 3:56

Já být Vámi, tak pokud chcete jen něco na stůl, tak si pořiďte "nanoaquarium"... prodávají se komplet sety i se vším potřebným... Jak již bylo několikrát řečeno, koule je absolutně nevhodná!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 33.221 (?), 19.7.2011 15:18

Trváte-li na akvárku, pak začněte s alespoň hektolitrovým. Proč tato velikost, to se dozvíte, pokud si o akvaristice něco přečtete...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.232 (?), 19.7.2011 18:20
Máme 70 ltr akvárium 15 různých rybek a venkovní závěsný filtr, který jsem nepatrně vylepšil, aby více dostával vzduch do vody vracející se vodou. Rostliny zásadně živé, vodu jen dolévám ze studny, s pískem hýbají jen sumci a piskořky. Za měsíc propláchnu filtr a občas upravím mech a rostliny. Je to tak několik let a úhyn 0, pouze když jsme dokupovali, tak zřejmě změnu všechny neonky nezvládly a samec gupky měl smůlu, nedal si pozor a skalár am. jej slupnul ze vzdálenosti několika cm, jako v přírodě. Za těchto okolností krásná a poučná dekorace pro děti i dospělé. Při vyslovení koule mě napadá vše možné, jen ne akvárium, u kterého budete bez bolestí očí pozorovat tvarově nezkreslené rybky, šneky, rostliny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.84 (?), 3.1.2012 19:18

Mám dotaz. K Vánocům jsem dostala závojnatku v kulatém akvárku. je to sameček. objem akvárka jsou 3litry. mám vůbec šanci že mi rybka přežije?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 216.160 (?), 3.1.2012 21:15

POdívejte se na diskusi výše, je to pouze opakování již  napsaného.

Rybka nemá sebemenší šanci. Viz výše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 180.26 (?), 5.11.2012 13:43

Dobrý den.malé akvarko mám, rostliny rostou, rybky žijí, rozmnožují se.problém je s čištěním víc se musím starat než když je akvárko na více litru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 79.61 (?), 1.4.2012 14:26

Dobry den, chovala jsem ve sklenene kouli rybicky nekolik let, darilo se jim vyborne.Chovala jsem gupky, platy a mecovky.Vsechny se uspesne mnozily.Casem jsem musela prikoupit dalsi koule, aby bylo kam dat prirustky.Ze rybam vadi koule, je povera.Vsechny koule jsem mela bohate osazene, rostlinam i rybam se darilo skvele.Klidne se do toho pustte.Drzim palce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 147.59 (?), 1.4.2012 23:54

To je rozdíl mezi nevhodností a nemožností... Samozřejmě to jde, ale je to nevhodné a přirovnal bych to k psovi, který prožije celý život na řetězu... Člověk také přežije v jedné místnosti o ploše do 4m2, ale většina lidí si přece jen sežene minimálně garsonku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika