Malé akvárium ve skleněné kouli



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.232 (?)
19.7.2011 18:20
Máme 70 ltr akvárium 15 různých rybek a venkovní závěsný filtr, který jsem nepatrně vylepšil, aby více dostával vzduch do vody vracející se vodou. Rostliny zásadně živé, vodu jen dolévám ze studny, s pískem hýbají jen sumci a piskořky. Za měsíc propláchnu filtr a občas upravím mech a rostliny. Je to tak několik let a úhyn 0, pouze když jsme dokupovali, tak zřejmě změnu všechny neonky nezvládly a samec gupky měl smůlu, nedal si pozor a skalár am. jej slupnul ze vzdálenosti několika cm, jako v přírodě. Za těchto okolností krásná a poučná dekorace pro děti i dospělé. Při vyslovení koule mě napadá vše možné, jen ne akvárium, u kterého budete bez bolestí očí pozorovat tvarově nezkreslené rybky, šneky, rostliny.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 147.59 (?), 19.7.2011 3:56

Já být Vámi, tak pokud chcete jen něco na stůl, tak si pořiďte "nanoaquarium"... prodávají se komplet sety i se vším potřebným... Jak již bylo několikrát řečeno, koule je absolutně nevhodná!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 33.221 (?), 19.7.2011 15:18

Trváte-li na akvárku, pak začněte s alespoň hektolitrovým. Proč tato velikost, to se dozvíte, pokud si o akvaristice něco přečtete...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.232 (?), 19.7.2011 18:20
Máme 70 ltr akvárium 15 různých rybek a venkovní závěsný filtr, který jsem nepatrně vylepšil, aby více dostával vzduch do vody vracející se vodou. Rostliny zásadně živé, vodu jen dolévám ze studny, s pískem hýbají jen sumci a piskořky. Za měsíc propláchnu filtr a občas upravím mech a rostliny. Je to tak několik let a úhyn 0, pouze když jsme dokupovali, tak zřejmě změnu všechny neonky nezvládly a samec gupky měl smůlu, nedal si pozor a skalár am. jej slupnul ze vzdálenosti několika cm, jako v přírodě. Za těchto okolností krásná a poučná dekorace pro děti i dospělé. Při vyslovení koule mě napadá vše možné, jen ne akvárium, u kterého budete bez bolestí očí pozorovat tvarově nezkreslené rybky, šneky, rostliny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.84 (?), 3.1.2012 19:18

Mám dotaz. K Vánocům jsem dostala závojnatku v kulatém akvárku. je to sameček. objem akvárka jsou 3litry. mám vůbec šanci že mi rybka přežije?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 216.160 (?), 3.1.2012 21:15

POdívejte se na diskusi výše, je to pouze opakování již  napsaného.

Rybka nemá sebemenší šanci. Viz výše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 180.26 (?), 5.11.2012 13:43

Dobrý den.malé akvarko mám, rostliny rostou, rybky žijí, rozmnožují se.problém je s čištěním víc se musím starat než když je akvárko na více litru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 79.61 (?), 1.4.2012 14:26

Dobry den, chovala jsem ve sklenene kouli rybicky nekolik let, darilo se jim vyborne.Chovala jsem gupky, platy a mecovky.Vsechny se uspesne mnozily.Casem jsem musela prikoupit dalsi koule, aby bylo kam dat prirustky.Ze rybam vadi koule, je povera.Vsechny koule jsem mela bohate osazene, rostlinam i rybam se darilo skvele.Klidne se do toho pustte.Drzim palce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 147.59 (?), 1.4.2012 23:54

To je rozdíl mezi nevhodností a nemožností... Samozřejmě to jde, ale je to nevhodné a přirovnal bych to k psovi, který prožije celý život na řetězu... Člověk také přežije v jedné místnosti o ploše do 4m2, ale většina lidí si přece jen sežene minimálně garsonku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika