Jezírkový vysavač - prosím poradte



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 161.93 (?) 
2.8.2011 16:19

tak jsem zakoupil Pondovac 4, zatím jsem vysával pouze hladké plochy dna a funguje to perfektně, dobře usazený kal to saje beze zbytku i z hloubky 2,4m, velká spokojenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                  
host - 8.49 (?), 22.8.2011 22:30

Dlouho jsem váhal nad Pondovačem 4, ale nakonec jsem zakoupil a nemá to chybu. Sice 8,5 tis. v tahu, ale nelituji a naprosto v pohodě saju vše potřebné včetně starých listů leknínu i na hladině. Mám 50 m3 ve dvou nádržích nad sebou. Počátkem léta to veme občas omylem i malého karase a světe div se, po tobogánu se vrací se "zážitkem" zpět do jezírka :-). Teď se trošku potýkám se zelenou vláknitou řasou a 4-ka jí dává krásně na zadek. Zatím - u u u mě dobrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.1 (?), 25.8.2011 22:25
Dají se na to koupit běžné náhradní díly, nebo je to typ "kup a pak si oprav sám"?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 26.8.2011 8:50

Díly na Pondovac 4 jsou k mání úplně běžně. Spousta je jich navíc shodná se starším typem Pondovac 3. Jestli tedy ztratíte nějaký sací nástavec, nebo poškodíte sací hadice, nemusíte nic bastlit :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Homer - (3) - 0.30 (?), 11.9.2011 14:41

Je tady dost příspěvku ale i přesto se zeptám mám na dne kačírek hloubku cca 1.8metru co by jste mě doporučily za vysavač, aby se necpaval atd dík moc za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 13.4.2012 15:06

Rozmyslam nad kupou vysavaca na jazierko. Uputalo ma riesenie Pond Monsta complete. Je to netradicny vyrobok a tak som zvedavy ako to funguje. Vraj odsaje do 3 cm predmety. A ze je rychly. V podstate to nie je vysavac ale ma pohon dole vo vode v rucke pri nasavacej hubici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.162 (?), 19.4.2012 10:46

To je malé kalové čerpadielko, na tých obrázkoch kde to drží ten chlap to vyzerá že to nie je až taká jednoduchá manipulácia ako s vysavačovou rúrou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 30.4.2012 9:44

Toto maju v hornbachu ale videl som to prvy krat. Na firemnych strankach nic, musel som to njst na firemnej stranke patriacej usa, aj to dost komplikovanym sposobom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PaulB - (11) - 4.90 (?), 4.5.2012 9:53

Co přesně mají v tom Hornbachu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 4.5.2012 11:45

Vola sa to Gardena Aquamotion Fish Pond Water Garden Vacuum Cleaner. da sa vygooglit. Bezi to na pohon nasavacieho tlakoveho cerpadla a zrejme pomocou ventury efektu to odsava kal. Je k tomu taka filtracna bedna. Cerpadlo nasava priamo z jazierka, vysava sa z jazierka a voda prefiltrovana ide naspat do jazierka. Zrejme je to na mensi kal, nema to silu vysavaca, ale na pravidelnu udrzbu moze byt fajn. Urcite to nie je na dm spadaneho listia. Potom len pondovac 4.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika