Jak vylovit karasy



host - 242.66 (?)
16.10.2009 14:25

S tou sítí na stromy bych to nedělal! Tato síť je z velmi tenkého materiálu, je ostrá a rybám poškodí (odře) pokožku. Přikláněl bych se k rybářskému čeřenu, ale všechno dá práci .

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 186.38 (?), 11.10.2009 0:17
Všem rádcum moc děkuji. Nejhezčí je ta rada s kvérem ta je fakt skvělá. To mě připomělo radu mého manžela, použít elektriku. Stou udičkou taky dobrý až na to že nevím jak bych přesvetčila kojáky aby na návnadu nešli.Když totiž do vody vhodím nějaou potravu všichni jsou jak závodníci.Avšak čeřen je opravdu řešení.Chce to čeřen a trpělivost. Jsem ráda že tyto stránky jsou.Díky všem zučastněným.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.66 (?), 1.11.2010 17:05

ahoj, jsem rybář ale i blázen do jezirek a chovu ryb, Do čeřínku se opravdu dá odchytnout přemnožené rybky ale pokud Vám na ních moc nezáleži, mám na mysli drobotinu, stačí pustit do rybníka okouna.Ten se postará o malý potěr a větším rybkam neublíži.Takže pokud neuhynou rybky z jiného duvodu, budete mít staly počet ryb. Další řešení je ta elektrika-agregat na odlov ryb.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.238 (?), 27.9.2009 13:38

Jo díky, aspopň jedna reakce, už jsem si něco zjistil po okolí a taky domluvil při výlovu rybníka, byl jsem jen trochu nedočkavý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.252 (?), 18.10.2009 16:29

Zdravím, u nás na rybníku za Ostravou bude asi opačný problém.Letos se třelo všechno se vším a tak se  do čeřenu dalo nachytat i více jak 50 ks karasů najednou, takže mám obavy, že nakonec tam ani jiná ryba nezůstane.Karas sice roste pomalu, ale vyžere vše ostatním rybám.Zřejmě letošní byly už i nad 10 cm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 242.66 (?), 16.10.2009 14:25

S tou sítí na stromy bych to nedělal! Tato síť je z velmi tenkého materiálu, je ostrá a rybám poškodí (odře) pokožku. Přikláněl bych se k rybářskému čeřenu, ale všechno dá práci .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.35 (?), 16.10.2009 15:30
Já karasy lovím už dva týdny, velikost od 3 do cca 8 cm (letošní výtěr) čeřenem, ale ty s... ě když ho spustím, tak aj dva dny nevylezou z kořenú. Takhle jsem ulovil jenom 14 kusú a zbýva ješte asi 30.Starý byli venku za dva dny, mladý nechcou. Za rok se ozvu s výsledkem. (já už nechci karasy vidět.)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.136 (?), 16.10.2009 17:53

tak je tam nechte přezimovat, pokud tam máte80-100 cm vody

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 22.158 (?), 18.10.2009 18:16

kdepák, ta síť na stromy není taková jak píšete, je taková jako pletená není to jen jedno ostré vlákno, sedět s čeřenem od konce léta do vánoc bych teda nechtěl a ten výlov jsem dělal asi třikrát a ani jedna ryba neuhynula ;-)

myslíte že čeřen se dělá z nějakých nedráždivých vláken? hihi, neblbněte ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 132.35 (?), 23.10.2009 8:41
Včera poobede som za 15 minút vylovil 16 kusov karasov do akvaristického podberáčika priviazaného o palicu. Jazierko je momentálne absolútne priezračné, na stenách je 5 cm vysoký porast vláknitej riasy, do ktorej sa karasy postrkali a ja som ich len vyzbieral. Dnes to skúsim zase a mám,,upratané".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 129.11 (?), 25.10.2009 8:09

No ja sa prave teraz chystam na ne. Rybarsky prut, a ide sa chytat :)

najjednoduchsie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika