Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem vděčný, že se mnou komunikujete.

Osobní zkušenost je nenahraditelná. Já měl jezírko menší, hustě zarostlé s vytírajícími se karasy a pouze jsem čerpal a nefiltroval vodu na vrchol vodopádu a fungovalo mi to 25 let. Letos odešla folie tak jsem ho prohloubil, zvětšil na 20 kubíků, natáhl potrobí ze sklepa do jezírka pro gulu a skimer. už mám v podlaze sklepa zabetonovanou šachtici pro dvě čerpadla na mokro. Kdybych tam měl více prostoru tak bych tam zabudoval šachtici se stěrbinovým filtrem pro čerpaddla na sucho. Prodlužovalo by to jejich životnost. A teď uvažuji o montáži filtrace a zesekl jsem se. Jednak omezenými prostory a jednak odlišnými názory. Vaše zkušenost zřejmě hovoří, že štěrbinový filtr je lepší než vortex. Mne se zdá, že štěrbinový filtr pouze odseparuje sítem zbytky rostlin. Vertex odseparuje i hrubý kal v důsledku odstředivky. Ale možná špatně chápu princip štěrbinového filtru. Váš názor je pro mne hodně cenný jelikož jsem ještě vortex nekoupil a mohl bych uvažovat o štěrbinovém filtru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika