Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

tak lidi dalsi poznatkysmileyzatim vse super az se mi tomu nechce verit.porad nemam vlaknitou rasu, jako jo, na kamenech jsou narusty zhruba od centimetru do trech cm ale to me fakt nechava chladnymsmileyjen teda u vrataku z filtrace zpatky do jezirka pres maly vodopad je narust vlaknity rasy znatelnejsi, tam ma sem tam zhruba dvacet cisel ale je to jenom tam jinak po cely plose je to v poho, a mam jeste jednu vec, interval cisteni se prodluzuje, z jara jsem tam mel fakt hodne plovoucich necistot ve sloupci vody a jak ten filtrik toho zachytne v mechanicky casti opravdu hodne tak se to casem cisti a cistismileya ted uz jsem na nejakych peti dnech a myslim ze to bude lepsi a lepsi, jako urcite budu pres zimu delat jeste jednou to samy, zvlast na skimmer a zvlast na sani ze dna, ted mam z obou cerpadel jmenovity prutok 12 000l za hodku, vezmu v potaz nakou ztratu tak budu na nakych 9 tisicich?fakt nevim, nemeril jsemsmileytakze kdyz to ze sterbinaku rozdelim tak budu na kazdej filtr na nakych, placnu,peti kubikach a to prehanim a to pak verim ze cisteni bude probihat po nejakych deseti mozna ctrnacti dnech coz se mi zda v poho, jinak teda jeste musim rict ze jsem koupil sterbinak a skimmer, nevim jestli muzu jmenovat ale sterbinak mam ten nejlevnejsi a nejmensi, ted nevim presny nazevsmileycompact sieve?nezachytne toho tolik co ten muj domaci ale ten muj domaci byl za nakych 10 hodin ucpany, tenhle da den dva, co se tyce skimmru, tam je velky rozdil, mel jsem skimmer z nemecka od toho wiltecu a furt to nebylo ono, koupil jsem pred mesicem skimmer od oase na cerpadlovy zapojeni a to je uplne jina liga, je konstrucne odlisnej a hlavne funguje naprosto skvele a to nekecam, s uv lampou jsem na tom tak ze ji zapinam jen kdyz se mi nezda voda, ted uz jsem ji nemel tejden pustenou, jeste sem dam odkaz na video az ho soupnu na youtube co za bordel to micro k1 zachyti a pak uz vam dam pokojsmileyjo a jeste jednu fotku z dneska, jinak se omlouvam za kvalitu fotek a videi, je to jen z mobilusmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika