znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
   
host - 178.162 (?) 
23.1.2016 21:01

zdravím, moc se mi líbí tohle řešení a chtěla bych to na terasu a okolo bazénu, jakou firmu jste měli vy? Moc se v tom nevyznám…

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 232.163 (?), 8.10.2011 13:58
Zkuste pojem "ražený beton". Josef.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.15 (?), 8.10.2011 15:33
Děkuji mnohokrát, to je přesně to co jsem hledal.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
sobik - (2) - 28.202 (?), 9.2.2012 11:13

Známe. Dokonce už rok mi pár pytlů těchto kamínků leží v šopě a čekají na svůj čas. Na jaře s tím budeme obkládat verandu s pár schody. Tak jsem zvědav jak to půjde. Doufám, že dobře, nechce se mi u toho vztekat. Veranda a zatravňovací dlažba před garáž. Mé dva úkoly na jaro, až sleze sníh.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.82 (?), 25.1.2013 18:21

Manžel štěrkový koberec udělal na terase a všichni naši sousedé ho obdivují. Všechno i s návodem pořídil ve firmě POLYMER COLOR kousek od Chabařovic. Bohuže se nemohu pochlubit žádnou fotografií. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 72.73 (?), 28.4.2016 14:46

Já jsem kamenným kobercem dělal staré ošklivé schody, pracuje se s tím výborně, důležitá je příprava podkladu a hlavně si udělat dobře šalování pokud je potřeba, protože pokud aktivujete praskyřici máte pul hodiny než začne tuhnout. Dnes je firem, které kamenný koberec už dost stačí zagůůglit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.66 (?), 20.6.2012 16:56

Zimní i letní údržba je vesměs žádná, sníh tomu nevadí a pokud je potřeba odhrnout jde to perfektně a v létě když děti lítaj kolem bazénu a upadne jim něco od pusy, vezmu hadici nebo konev a jednoduše spláchnu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 150.138 (?), 25.6.2013 16:36

Dobrý den,
ačkoliv jsme opravdu dodrželi všechny postupy prací (jak při betonování kolem bazénu, tak při přípravě směsi Topstone - je to drahá záležitost, byli jsme velice pečliví), po zimě se celá vrstva Topstone začala odlepovat.
Telefonicky nám paní na recepci poradila, abychom si vyžádali další lepidlo (celkem drahé) od firmy zdarma, že to dalším jejich zákazníkům pomohlo při stejném problému.
Po zaslání požadavku na opravu povrchu nám bylo po měsíci zamítnuto s tím, že jsme asi nedodrželi postupy jak při betonování, tak při míchání směsi Topstone. Plánujeme podat řádnou reklamaci a v případě potřeby to hnát výš. Se stavebnictvím máme zkušenosti 25 let, jsme připraveni si stát za svým. O dalším postupu Vás budu informovat Topstone chceme, je to hezké, ale pořádný a opravený... Držte nám palce...

Pokud máte někdo stejnou zkušenost, neváhejte se o ni podělit. Děkuji cheeba100@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 105.132 (?), 25.6.2013 18:53

Napadaju ma 2 veci. Ci bol beton dost vyzrety a ci sa previedla nejaka penetracia.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 43.2 (?), 18.8.2013 16:05

Nemám zkušenost.

Běžný stavař Vám řekne, že v našich zemněpisných podmínkách se to odprýskne, neboť mráz a zateklá voda ve spárách pod povrchem udělá své. UV záření je také velký problém.

Pokud někdo máte dlouholetou zkušenost, dejte prosím vědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika