znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
               
host - 47.119 (?) 
28.2.2011 15:54
Je to sezónní firma a není se čemu divit, že nestíhají všechny objednávky. Já sem osobně s touto firmou spokojen. Během dne - páru hodin položí a ochotně poradí s údržbou, která není skoro žádná, jen když tam zapadnou nějaké nečistoty stačí voda z hadice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                  
host - 185.10 (?), 12.6.2011 20:30

Znáte někdo složení té pryskyřice? Není to náhodou Epoxy 1200? Co to udělá s plastovým okrajem terasy? A jak namíchají najednou tak velké množství pryskyřice? Ze zkušenosti, když jsem chtěl namíchat najednou asi 1/2 litru, tak to dopadlo tak, že jsem nestačil ani pořádně promíchat pryskyřici s tužidlem, začalo se z toho během 20 vteřin kouřit a bylo to vytvrzené...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 20.6.2011 7:45
asi ste dal moc tužidla
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.98 (?), 23.6.2011 11:15

Dobrý den,

také jsme oslovili firmu Topstone. Práci provedli kdy měli a kvalitně, ovšem cena oproti cenové nabídce je o 10.000,- dražší. Tak teď nevíme co s tím?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.138 (?), 9.7.2011 10:21

Záleží na tom, jakou smlouvu jste s nimi uzavřel. Jestli podle obchodního nebo občanského záoníku a jestli byla stanovena cena dle odhadu nebo rozpočtu apod. Vždy je třeba si pořádně prostudovat smlouvu, a to ještě před zahájením prací, hlavně co se týká ceny a jejího navýšení, reklamace, lhůt, záloh apod. Pokud s něčím nesouhlasím, tak smlouvu neuzavřu. Pokud nejste firma, ale fyzická osoba vždy uzavírejte slouvu o dílo podle občanského zákoníku, pokud ji uzavřete podle obchodního, tak si s cenou mohou prakticky dělat co chtějí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.3 (?), 8.10.2011 12:05

Dobry den uz jste zjistil co je ta pryskyrice zac?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 245.26 (?), 29.7.2013 15:36

Dobrý den,

také uvažujeme použít tyto kamínky jako bazénovou obrubu - lem k bazénu. Okolo bazénu máme dlažbu z kamene, bazénový lem nemáme. Máte s tím někdo skušenost? Hlavně nevím jak zakončit kamínky u lemu bazénu, jestli budou držet na plastu a nebudou se drolit.

Děkuji

Tomáš Beran

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.116 (?), 11.5.2013 13:53

Roční skušenost s fi.Topstone, kamínkova dlažba.Vjezd do garaže cca 2 m x 0.8 m, aplikace na rozpraskany beton.Penetrace betonu, rozmíchání kamínku s pryskyřicí a nerez.hladítkem natažení kamínku.Po cca 12 hodinach jsem kaminky přejel autem a vše v pohodě.Vyzralo to asi po 2 dnech.Během zimi a leta žadný problem, dá se to oplachnout vodou.Denně přes to jezdim autem, ještě se žadny kamínek neuvolnil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 161.15 (?), 8.10.2011 13:38
Měl bych k tomuto tématu podobný dotaz. Nedávnou jsem brouzdal internetem a hledal vhodné materiály na betonový chodník. Našel jsem zajímavé řešení, které se skládalo z litého betonu, do kterého se obtiskly takové matrice, které vytvořily imitaci dlažby. Nakonec se ještě beton napustil barvou, která mu dala patinový efekt. Nevíte někdo jak se to jmenuje? Hledám to už celý den a ne a ne to najít. Díky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 214.106 (?), 18.7.2014 9:26

Musím říct, že tenhle obklad je velice pěkný, ale jinak dlažby z pryskyřice to mě nic nenapadá.

Na venek je pěkná kamenná dlažba. Ta vypadá velice dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika