Řasa v bazénu



host - 189.26 (?)
10.6.2011 15:22

Dobrý den, jednotlivé přípravky smícháte dohromady a nalejete (kam?? do bazénu nebo skimeru nebo podél stěn??) nebo dáváte každou přísadu zvlášť??? Skalici předem rozpouštíte?

Předem díky za odpověď - už mám nakoupené přísady a najednou jsem se toho začala bát. Věra L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 189.26 (?), 9.6.2011 9:06

Dobrý den, vodu máme jako brčál a už nevíme co. Právě jsem si přečetla Váš příspěvek a už balím tašku a jedeme pro kyselinu solnou, modrou skalici a Savo. Moc díky za přiložený návod jak na to. Bazén máme větší (cca 18kubíků), tak to vše vynásobím, smíchám a naleji. A potom se podělím o zkušenost, co se dělo. Moc díky za rady! :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 60.42 (?), 9.6.2011 14:19
Dobrý den, na savo zapomeňte. To vám nepomůže, protože je to ředěný chlór. Co mohu vřele doporučit je to, abyste vypustili bazén, krásně ho vyčistili a napustili čistou vodu. Poté si zajeďte do nějaké prodejny s chemií a kupte si Chloran Sodný (Savo, ale výrazně levnější na litr a 20x účinější). Jsou to 3 roky, co jsem kupoval 10l kanistr asi za 300,- a využívám jej do dnes.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 115.15 (?), 12.7.2018 12:52

Dobrý deň, už som bezradná s vodou v bazéne. Mám ten istý bazén 18m3 a ten istý problém so zelenou vodou. Vyskúšali ste prosím ten recept s kyselinou soľnou, modrou skalicou a so savom? pomohlo to a za aký čas ste sa mohli opäť kúpať? Ďakujem za radu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 189.26 (?), 10.6.2011 15:22

Dobrý den, jednotlivé přípravky smícháte dohromady a nalejete (kam?? do bazénu nebo skimeru nebo podél stěn??) nebo dáváte každou přísadu zvlášť??? Skalici předem rozpouštíte?

Předem díky za odpověď - už mám nakoupené přísady a najednou jsem se toho začala bát. Věra L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika