Řasa v bazénu



host - 60.42 (?)
9.6.2011 14:19
Dobrý den, na savo zapomeňte. To vám nepomůže, protože je to ředěný chlór. Co mohu vřele doporučit je to, abyste vypustili bazén, krásně ho vyčistili a napustili čistou vodu. Poté si zajeďte do nějaké prodejny s chemií a kupte si Chloran Sodný (Savo, ale výrazně levnější na litr a 20x účinější). Jsou to 3 roky, co jsem kupoval 10l kanistr asi za 300,- a využívám jej do dnes.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 189.26 (?), 9.6.2011 9:06

Dobrý den, vodu máme jako brčál a už nevíme co. Právě jsem si přečetla Váš příspěvek a už balím tašku a jedeme pro kyselinu solnou, modrou skalici a Savo. Moc díky za přiložený návod jak na to. Bazén máme větší (cca 18kubíků), tak to vše vynásobím, smíchám a naleji. A potom se podělím o zkušenost, co se dělo. Moc díky za rady! :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 60.42 (?), 9.6.2011 14:19
Dobrý den, na savo zapomeňte. To vám nepomůže, protože je to ředěný chlór. Co mohu vřele doporučit je to, abyste vypustili bazén, krásně ho vyčistili a napustili čistou vodu. Poté si zajeďte do nějaké prodejny s chemií a kupte si Chloran Sodný (Savo, ale výrazně levnější na litr a 20x účinější). Jsou to 3 roky, co jsem kupoval 10l kanistr asi za 300,- a využívám jej do dnes.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 115.15 (?), 12.7.2018 12:52

Dobrý deň, už som bezradná s vodou v bazéne. Mám ten istý bazén 18m3 a ten istý problém so zelenou vodou. Vyskúšali ste prosím ten recept s kyselinou soľnou, modrou skalicou a so savom? pomohlo to a za aký čas ste sa mohli opäť kúpať? Ďakujem za radu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 189.26 (?), 10.6.2011 15:22

Dobrý den, jednotlivé přípravky smícháte dohromady a nalejete (kam?? do bazénu nebo skimeru nebo podél stěn??) nebo dáváte každou přísadu zvlášť??? Skalici předem rozpouštíte?

Předem díky za odpověď - už mám nakoupené přísady a najednou jsem se toho začala bát. Věra L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika