Jaký bazénový vysavač?



host - 182.16 (?)
17.5.2020 14:08

No já vyzkoušel poloautomatické od Marimexu a taky Intexu. Furt se někde zadrhávají. Takže zatím nejrychlejší a nejlepší je ruční klasika. Viz video.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 79.200 (?), 23.6.2016 12:23, zobrazeno: 8209x

Zdravím,

mám dotaz na bazénový vysavač. Máte nějaký model na doporučení? Do teď jsem měl obyčejný Star Vac za pár korun, nějak extra mě nenadchnul a s nafukovacím bazénem šel do světa. Pořídili jsme menší bazén (kruh 4 metry) do země a přemýšlím, co k němu koupit. Chvíli jsem uvažoval o Star Vac AKU vysavači, novince od Marimexu, ale prý pokud je písková filtrace, tak jedině něco přes ní.

Upřímně říkám, e robotický vysavač a jím podobné od 15-ti tisíc výše nechci, asi by stačil nějaký poloautomat, který buď pracuje sám nebo mu mohu pomoci. Máte nějaký tip? Já se díval prozatím například na tyto dva:

Bazénový vysavač Zander
Poloautomatický bazénový vysavač Zodiac Kontiki 2

Díky za dojmy a rady předem všem.

Jarda

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 155.83 (?), 10.7.2016 12:48
Ja mam poloautomat Zodiac t3 baracuda. Bazén z MF azuro405dl a pieskovu filtráciu 6m3. Čistí pekne a hlavne je to lepšie a lacnejšie ako automat. Poloautomat totiž saje cez filtráciu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 163.43 (?), 5.7.2019 9:26

neda mi nereagovat na tento starsi prispevok. poloautomat je horsi ako automat po vsetkych strankach. to ze je napojeny na cerpadlo je len nevyhoda - robota s pripajanim, opotrebovanie piesku vo filtracii, a najvacsia nevyhoda ide vratna tryska ktora to vsetk orozviri. automat ma svoj filter svoje cerpadlo setri piesok filtracie nerozviruje dnokefou poriadne vytrie aj mastnosti lebo rotuje, poloautomat sa zasekava. je s nim roboty treba castejsie preplachovat filtraciu, viacej vsetko rozviri.neprejde kazdy kusok plochy potom ked naskacete do bazenu sa to rozviri a voda nie je priezracna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.16 (?), 17.5.2020 14:08

No já vyzkoušel poloautomatické od Marimexu a taky Intexu. Furt se někde zadrhávají. Takže zatím nejrychlejší a nejlepší je ruční klasika. Viz video.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika