Jaký bazénový vysavač?



host - 163.43 (?)
5.7.2019 9:26

neda mi nereagovat na tento starsi prispevok. poloautomat je horsi ako automat po vsetkych strankach. to ze je napojeny na cerpadlo je len nevyhoda - robota s pripajanim, opotrebovanie piesku vo filtracii, a najvacsia nevyhoda ide vratna tryska ktora to vsetk orozviri. automat ma svoj filter svoje cerpadlo setri piesok filtracie nerozviruje dnokefou poriadne vytrie aj mastnosti lebo rotuje, poloautomat sa zasekava. je s nim roboty treba castejsie preplachovat filtraciu, viacej vsetko rozviri.neprejde kazdy kusok plochy potom ked naskacete do bazenu sa to rozviri a voda nie je priezracna

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 79.200 (?), 23.6.2016 12:23, zobrazeno: 8221x

Zdravím,

mám dotaz na bazénový vysavač. Máte nějaký model na doporučení? Do teď jsem měl obyčejný Star Vac za pár korun, nějak extra mě nenadchnul a s nafukovacím bazénem šel do světa. Pořídili jsme menší bazén (kruh 4 metry) do země a přemýšlím, co k němu koupit. Chvíli jsem uvažoval o Star Vac AKU vysavači, novince od Marimexu, ale prý pokud je písková filtrace, tak jedině něco přes ní.

Upřímně říkám, e robotický vysavač a jím podobné od 15-ti tisíc výše nechci, asi by stačil nějaký poloautomat, který buď pracuje sám nebo mu mohu pomoci. Máte nějaký tip? Já se díval prozatím například na tyto dva:

Bazénový vysavač Zander
Poloautomatický bazénový vysavač Zodiac Kontiki 2

Díky za dojmy a rady předem všem.

Jarda

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
milan209 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 155.83 (?), 10.7.2016 12:48
Ja mam poloautomat Zodiac t3 baracuda. Bazén z MF azuro405dl a pieskovu filtráciu 6m3. Čistí pekne a hlavne je to lepšie a lacnejšie ako automat. Poloautomat totiž saje cez filtráciu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 163.43 (?), 5.7.2019 9:26

neda mi nereagovat na tento starsi prispevok. poloautomat je horsi ako automat po vsetkych strankach. to ze je napojeny na cerpadlo je len nevyhoda - robota s pripajanim, opotrebovanie piesku vo filtracii, a najvacsia nevyhoda ide vratna tryska ktora to vsetk orozviri. automat ma svoj filter svoje cerpadlo setri piesok filtracie nerozviruje dnokefou poriadne vytrie aj mastnosti lebo rotuje, poloautomat sa zasekava. je s nim roboty treba castejsie preplachovat filtraciu, viacej vsetko rozviri.neprejde kazdy kusok plochy potom ked naskacete do bazenu sa to rozviri a voda nie je priezracna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.16 (?), 17.5.2020 14:08

No já vyzkoušel poloautomatické od Marimexu a taky Intexu. Furt se někde zadrhávají. Takže zatím nejrychlejší a nejlepší je ruční klasika. Viz video.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika