Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda



host - 47.93 (?)
27.5.2011 8:26

jojo, v podstatě by to mělo jít.. no teďka čekáme trošku ochlazení a pak zase třicítky.. takže uvidíme jak to pujde dále.. každopádně držím palce. jen bych s ezeptal -máte na hadici nějaké udělátko, kterým jedete po dně, nebo máte samotnou hadici a jezdíte s ní po dně?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
iguka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (96) - 104.32 (?), 26.5.2011 11:17

vločkovač nemám, ale teď jsem si ho objednal, tak uvidíme jak dál

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.161 (?), 26.5.2011 20:07

no jo, ale jak kal chcete vysát.. u filtrů je to tak, že s ehodíte přímo na vysavač do filtru a vysajete to... pokud nemáte filtraci, tak co s tím?? vylít?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
iguka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (96) - 104.32 (?), 27.5.2011 8:15

hadicí samospádem by to mělo jít vysát, ne? Jinak včera 9 den, měla voda 26,5 stupně. Vodu jsem vysál, vyčistil, nalil savo a koupačka v pohodě. Vode je mírně mléčná, ale jen mírně. Na dno je  v  pohodě vidět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.93 (?), 27.5.2011 8:26

jojo, v podstatě by to mělo jít.. no teďka čekáme trošku ochlazení a pak zase třicítky.. takže uvidíme jak to pujde dále.. každopádně držím palce. jen bych s ezeptal -máte na hadici nějaké udělátko, kterým jedete po dně, nebo máte samotnou hadici a jezdíte s ní po dně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
iguka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (96) - 104.32 (?), 27.5.2011 9:03

mám obyčejnou 3/4 hadici, o nějakém udělátku jsem přemýšlel, ale nechal jsem to být, aby to odsáhlo i větší kusu bordelu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 173.50 (?), 26.5.2011 14:52

nadzemní bazén o 4 m3 vydržel úvodní dávkou sava a pak jen s velkými chlorovými tabletami  (bez filtrace) cca 2,5 měsíce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.161 (?), 26.5.2011 20:05

to myslíte vážně??? a koupali jste se v tom vůbec??? nějak se mi tomu nechce věřit... pak nechápu, proč k bazénum prodávaj i filtraci, když to vydrží 2 měsíce bez filtrů...  docela by mě zajímalo v jakém stavu ta voda po 2měsících byla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5579) - 155.12 (?), 27.5.2011 6:43

Již jsem to psal výše i já, bez filtrace, plovák s velkou tabletou, na "fajront" jsem chůzí v bazénu roztočil vodu a nečistoty, které se soustředily ke středu, jsem odsál hadicí s kusem trubky samospádem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 47.93 (?), 27.5.2011 7:46

ano Mirku, já si to četl.. jen se mi prostě nechce věřit, že by voda vydržela 2měsíce a byla naprosto nezávadná, čistá atd... prostě mi to hlava nebere.. to neříkám, že to nemůže být pravda, jen jsem se s tím ještě nesetkal, to je vše... asi by to chtělo po cca 14 dnech od napuštění změřit zda je voda nezávadná a vhodná ke koupání...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5579) - 133.163 (?), 27.5.2011 9:21
Nevím co si představujete pod pojmem nezávadná a vhodná ke koupání. Mi stačí že byla čistá, v případě koupání a pohybu ve vodě neprůzračná na 100%, rozhodně byla čistější než voda v lomu nebo šutráku kde mi nedělá problém se taky okoupat a zaplavat si. Ještě pak napíšu jaké tablety jsem tam dával. Pokud bude slušné počasí tak o víkendu bazén uvedu do provozu ale s filtrací (mám pískovou, made in doma) zatím spíchat nebudu aby to islandská sopka zase nepořešila.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika