Příspěvky uživatele - iguka

Vykuřovací patrona do skleníku, 25.1.2018 Obsahuje fotku
Taky jsem si říkal, že bysme na jaře vykouřili skleník od veškeré té havěti. Zkoušel někdo tuhle insekticidní dýmovnici? Cytrol super SG 120g ??? Stojí pár korun.
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 8.1.2018
Děkuji všem za názory. Bohužel vlastní kompost nemáme, protože máme malou zahradu a tam už prostě na něho nemáme místo. Jinak vysazujeme zhruba do 100 sazenic, takže není to žádné závratné množství.  Klidně si připlatím za lepší substrát,... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 8.1.2018
Vždycky jsme si s manželkou předpěstovávali doma za oknem rajčata a papriky na zahradu a vše bylo v pořádku. Asi poslední dva roky se nám ale předpěstování vůbec nedaří.Rostliny nám prostě nejdou. Proto jsme si říkali, jestli to nebude... celý příspěvek >
Ptačí zob - neznámá choroba, 20.7.2017 Obsahuje fotku
ahoj všem, už loni jsme si všimli, že máme něčím v jednom místě napadený plot z ptačího zobu vysoký asi dva metry. Nijak jsem to neřešil s tím, že uvidím co dál. Letos se napadání rozšířilo dále na ostatní keře. Listy nejdříve jakoby zčernají,... celý příspěvek >
Azuro 400 - zapouštět či nezapouštět, 26.2.2015
máme zkušenosti s bazénem bez filtrace o objemu 4 m3, takže nejsme úplní nováčci, viz tato naše diskuze. zkuste si ji přečíst, bazén bez filtrace vydržel dost dlouho a myslím si, že v tom 11 m3 bazén by vydržela voda déle čistá, protože by byla... celý příspěvek >
Azuro 400 - zapouštět či nezapouštět, 22.2.2015
Máme svažitý pozemek, takže budeme vypouštět hadicí samospádem. Neuvažujeme nad elektrocentrálou a filtrací, musela by denně několik hodin jet, takže by se to nevyplatilo jednak finančně a také centrála je hlučná.
Azuro 400 - zapouštět či nezapouštět, 19.2.2015
Budeme kupovat bazén Azuro 400 a budeme ho mít na zahradě, kde nemáme elektřinu, tím pádem jsme bez filtrace, ale s tím se musíme naučit žít. Teď spíše řeším, jestli bazén zapouštět či nezapouštět. Na zahradě máme navážku, takže nějakých 50 cm je... celý příspěvek >
Plíseň révová nebo padlí?, 11.8.2014
Tak mám taky na révě plíseň, přesně jak na horním obrázku s názvem Plíseň. Vrátil jsem se z dovolenou a nestačil jsem žasnout, jak se to rozjelo. Nikdy jsem za 7 let zpětně neměl plíseň, tak to bylo pro mě překvapení. Otrhal jsem hned hroznů kolem i... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 24.10.2013
na jaře chci také sázet kustovnici na jižní svah. Četl jsem, že je potřeba nějakoku ranou odrůdu, aby brzo kvetla a plodila. Poradíte, kde sehnat?
Určení skalniček, 25.9.2012
Děkuji, s tím pryšcem mám vyražen dech. Hned zítra ho vytrhnu, myslel jsem si, co to není za krásnou skalničku.
Určení skalniček, 25.9.2012 Obsahuje fotku
Mrkněte na tyto skalničky, potřeboval bych pomoci s názvem.
Kdy se přesazuje rybíz a angrešt?, 20.8.2012
Mám na zahradě tři stromky angreštu staré čtyři roky a chtěl bych je přesadit na jiné místo. Co myslíte ujmou se, nebo radši koupit nové?
Jaká vzdálenost sazenic révy, 13.5.2012
Budu sázet vinici na prudkém jižním svahu a chtěl bych se zeptat, jak dát řady sazenic od sebe daleko?
Postřehy z prvního uzení, 3.3.2012
A tak dva kamarádi naložili maso. Já jsem naložil krkovici a bůček, kamarád naložil kýtu, krkovici a bůček. Oba jsme maso koupili jinde. Oba jsme naložlili maso nejdříve na sucho a po týdnu do láku. Oba do lednice cca 3 °C. A oba na 4 týdny. Jen... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 23.2.2012
Nebudu riskovat a přeskládal jsem maso do ledničky do té spodní plastové nádoby a dal jsem nový lák. Týden tam ještě musí maso  vydržet. Jaké máte zkušenosti s nakládáním masa do plastových nádob, doufám, že to maso do týdne nijak z plastu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika