Bazén Azuro



Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?)
12.7.2017 18:07

No tak pokud máte beton na dně i kolem a nemáte okolo drenáž a voda nemá kam odtéct je to problém.To vám ten plech brzo zrezne.Já jsem dával na schůdky dolu ještě na tu gumu kousek izolace MIROL aby to nedřelo tolik dno.Dneska máme schody SLIM a ty se opírají o bok velkou plochou.Jinak to lepení neni taky žádnej zázrak.To vám tam poteče za chvilku voda znova.Asi by to chtělo vypustit, vysušit a dát novou fólii.Ale záleží na vás.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 13.117 (?), 12.7.2017 15:45, zobrazeno: 5939x
Od loňského roku máme bazén Azuro. Nechali jsme si ho postavit od nich. Zdá se mi že letos se nám na dně udělalo více záhybů než loni. Je pravda že nám vyteklo dost vody pod bazén. Kvůli schodum se nám udělala díra a uteklo tak 20 cm vody. Teď ale vše je zalepeno a voda drží. Je možné ze to způsobila voda. Nebo fólie pořád nějak pracuje. Bazén máme zcela zapuštěný a pod i kolem máme beton.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 12.7.2017 18:07

No tak pokud máte beton na dně i kolem a nemáte okolo drenáž a voda nemá kam odtéct je to problém.To vám ten plech brzo zrezne.Já jsem dával na schůdky dolu ještě na tu gumu kousek izolace MIROL aby to nedřelo tolik dno.Dneska máme schody SLIM a ty se opírají o bok velkou plochou.Jinak to lepení neni taky žádnej zázrak.To vám tam poteče za chvilku voda znova.Asi by to chtělo vypustit, vysušit a dát novou fólii.Ale záleží na vás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.117 (?), 12.7.2017 18:45
Drenáž kolem samozřejmě udělenou máme. Voda utekla před rokem. Nevidím důvod proč bych rok starou fólií vyhazoval. Zalepili jsme díru a už nikam neutíká. Právě schody s velkou plochou jak máte vy nám roztrhli plachtu. Lepení bude držet už skoro rok a super. Ptal jsem se ale na něco úplně jiného než.na co mě tu odpovídáte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 13.7.2017 11:28

No, snad se strefím.Možná byla montovaná fólie moc studená a tak se stane, že se při zahřátí vody trochu natahuje a dělá varhánky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 13.7.2017 15:11

A na co se ptáte? Ve vašem textu jsem nerozpoznal žádnou otázku, pouze konstatování skutečností.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 190.13 (?), 13.7.2017 16:29
Otázka byla jestli varhanky dole na dně mohla způsobit voda co utekla a nebo fólie stále nějak pracuje...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 14.7.2017 5:03

No a taky se může stát, že pokud máte v bazénu dovádějící děti tak mohou tou fólií pří dovádění a odrážení se nohama o dno trochu poposunout.Klouže po podložce a ani váha vody nezabrání tomu malinkému posunu a vzniku varhánků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 150.232 (?), 14.7.2017 8:22

Voda pod fólií by to způsobit mohla. Záleží na tom, jak je provedená meliorace a odvodňovací jímka. Mám pod bazénem jen zhutněný písek a za víc jak 13 let provozu (už druhá fólie) se mě fólie nikdy nehnula. Takže pokud tam máte armovaný beton, mělo by to být ok.

Kolik vypouštíte vody na zimu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.210 (?), 14.7.2017 11:57
Armovany beton tam je. Voda byla odpuštěna pod myslim že se tomu říká vratná tryska pokud se nemýlím. Otvor kudy jde voda zpět do bazénu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika