Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To ale nekritizujete můj názor, pouze jsem vložil článek k vysvětlení chlóru a jeho funkce v bazénové vodě. Já se tak podrobně těmito chemickými pochody nezabývám, ale uvedl jsem to pro představu. S dešťovkou(před tím jsme museli pořád dávat pH mínus) to může být pro Vás úsměvné, jak je libo, koneckonců, nikomu to nenutím. Mě stačí to málo, že je voda čistá a stojí to ročně - 3 krabičky Militu a cca max. 2 balení dle počasí chlór šoku. PH přípravky nepotřebuji, resp. vyjímečně, když dlouho nepršelo. Ještě pro upřesnění - uvedl jsem, že je cítit chlór z vody, neměl jsem na mysli plyn, ale sloučeniny které tvoří vázaný ve vodě - je to cítit jako dezinfekční přípravek.............. Jinak bych ještě doporučil p. Martinovi vyzkoušet jinou chemii, ne že by byla špatná, co máte, ale např. multifunkční tablety Milit jsou pro naše složení vody nejlepší, jiný si chválí Lagunu, která se nám neosvědčila.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika