Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny,
máte prosím někdo zkušenosti s odsáváním dna a stěn bazénu od zeleného svinčíku(řasy to nejsou, ty se začnou vytvářet až později)?Když použiji chlor (savo),tak během 3 hodin mi voda zezelená, jak brčál.Při neustálém filtrování se asi tak za týden vyčistí, ale to zelené se usadí všude, na stěnách, dně,na schůdcích prostě všude.Odstraňování je velice náročné a nepříliš úspěšné.Písková filtrace a vysavač to nebere a vrací se to zpět, takže vlastně jen zakalím vodu.Jediné, co pomáhá je odsávání tenkou hadicí ven z bazénu a dopouštění vody.Neskutečně pracné a málo účinné.Dokonce jsem uvažoval o pořízení druhé fitrace, kde bych míto písku použil molitanovou drť, případně vatelín, jak jsem se tu někde dočetl.Musí mít ale dostatečný výkon, aby razantně odsála ten kal ze dna i stěn(hadice je bohužel nedostatečná).Teď jsem narazil na netu na různé filtry a jeden jsem objednal. Nevím ale jestli to bude fungovat, jestli ten kal vložkou neprofrčí zase zpět do bazénu.Přivítám jakoukoli zkušenost s tímto problémem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika