Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, potřebuji radu ohledně bazénu 20 m3.Běžně napustím bazén studniční vodou, dám cca 1,5-2l kyseliny solné a cca 0,5l Sava, profiltruji pár hodin a voda je křišťálově čistá.Podle papírového testu je vše ok.Dále přilívám pouze kyselinu cca 1x týdně 0,2-0,3 deci dle intenzity používání bazénu. Teď mám.ale problém. Bazén nebyl až tak moc používán, ale bylo nutné dolít cca 3 M3 vody.vzhnedem k teplotě bazénu 28 st. a smůle že mi došla kyselina a testu vody kdy ukazoval pH cca 5 a celkovou alkalitu 0 jsem byl nucen použít Savo.Voda do půl hodiny zhnědla a filtrace (7 M3/hod) to nedávala.Co 2 hodin proplach s rezavou vodou. Dokoupil jsem kyselinu 4 l a dolíl jsem lirt, nepomohou.Ve finále padly všechny 4 litry kyseliny, ale pH a celková alkalita je stále na 0,5 a O.Bazén smrdí po dezinfekci, předpokládám že že Sava.Jak jiná k zvýšit pH a celkovou alkalitu vody? Už jsem bezradný koupat se v kyselině nechci.Voda je momentálně čistá, ale zapáchá.Celkový chlór a volný chlór je ok. Nějaké rady?
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika