Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak jsem psal v jiném příspěvku, mě kuličky vyčistí i železitou vodu, kde jsou částice jemnější než prach. To písek v žádném případě nedokázal. Kuličky to chce ale celkem pravidelně měnit. V sezóně cca jednou za měsíc vyměnit a vyprat. Jinak ztrácejí účinnost. Chovají se totiž jinak než písek. Ten se totiž zanese a postupně ucpe. Kuličky ovšem vodu propouštějí bez odporu dál, jen přestanou chytat nečistoty.
Oproti písku tak kuličky mají další výhodu v tom, že sniřují průtok opravdu minimálně. Voda se tak pročistí mnohem rychleji, protože se za den protáhne filtrací víckrát, než při použití písku.
Špatné na nich le je, že nejdou propláchnout tak jako písek přepnutím režimu filtrace na propláchnutí. Musí se opravdu fyzicky vyndat a hodit do pračky na 30°. Proro mám celkem 3 náplně, které postupně peru a měním ve filtraci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika