Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím.Nechci zakládat nové téma, když toto je podobné. Jde mi o to, že konečně po více jak týdnu se mi podařilo vyčistit bazén tak, aby voda byla čistá a průzračná. Nyní je perfektní, bohužel když měřím chlór, tak už mi to asi 4 den ukazuje hodně chlóru. Měřeno tabletami DPD 1 a pořád to je hooodně červené 3.0 a více. Vida pěkná, čistá, PH v pořádku. Po chloru je voda cítit jen lehce.Plovák s tabletami je už 5 den vyndaný, chlor šok proveden právě před 4 dny a před 3 poslední chemie a to projasňovač s vločkovačem. Nic víc. Pořád se filtruje, cca 10 hod denně. A to už jsem i 2x do pouštěl vodu, protože jsem vydával do odpadu a ne přes filtraci. Jak to, že chlor neklesá? Je možné se koupat? Díky moc
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika