Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny a prosím tímto o radu.

Máme bazén o šesti kubících vody, přičemž v bazénu mám nainstalovanou kartušovou filtraci, která byla součástí balení. Problém ovšem je, že se tato filtrace začala zavzdušňovat. Když pustím filtraci, tak ta sice chrčí (motorek pracuje), ale vodu z ní do bazénu sotva proudí. Pokud filtraci odvzdušním šroubem na jejím vršku, tak občas zasyčí vzduch, nicméně toto stejně nepomáhá a voda stále takřka neproudí. Obě hadice vedoucí do filtrace z bazénu mám dobře utěsněny, také guma kolem těla filtrace je v pořádku. Problém na chvíli odstraní když vytočím z těla filtrace vrchní závit, vydělám kartušovou filtraci a zase ji tam dám zpět. Nemusím ji čistit, ale prostě ji jednoduše vydělám a dám zpět. Osobně si myslím, že tímto postupem se do filtrace dostane množství vody, které potřebuje, čili filtrace není tudíž zavzdušněna a poté pracuje tak, jak má.

Opravdu nevím, čím to je, ale tento problém mně velmi vadí, protože musím tento postup, který je časově náročný a žádá si velkou spotřebu vody z bazénu, neustále opakovat. Navíc tento postup zaručí dobrou funkčnost max. 30 minut, poté přijdu k filtraci a na začátku hadice vedoucí k tělu filtrace, která ústí do bazénu (přefiltrovaná voda), je vidět vzduchová kapsa a filtrace prakticky nefiltruje.

Všem děkuji za rady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika