Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Petře L. stačí se podívat do literatury, třeba na internet.Volná kyselina, kyselina chloritá (HClO2), je stabilní jen v nízkých koncentracích. Protože ji nelze koncentrovat, komerčně se nevyrábí.  Nejprve se redukcí chlorečnanu sodného vhodným redukčním činidlem (například chloridem sodným, oxidem siřičitým nebo kyselinou chlorovodíkovou) v silně kyselém roztoku vyrobí explozivně nestabilní plyn oxid chloričitý, ClO2. Ten se pak pohlcuje do zásaditého roztoku a redukuje peroxidem vodíku H2O2 za vzniku chloritanu sodného.

Viz: Chloritan sodný

Může te si to koupit i od výrobce "Duozonu 100L" nebo tablety.Ani mě nenapadlo vás přemlouvat na výrobu.Jinak stačí se probrouzdat na internetu a zjistíte že výroba není taková jak vypadá.Nechtěl jsem propagovat výrobu, reagoval jsem na pana PP, který se na to ptal. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika