Hnojivá



jarmila - (19)
8.9.2005 20:49
Píšete o zkušenostech s granulovanými hnojivy a já mám zase špatnou zkušenost se sypkými hnojivy,dost známé a propagované značky,nebudu ji psát,protože jsem to nijak dál nezkoumala a poškození nebylo tak velké,protože hnojím dost opatrně,listy byly po tomto hnojení špatně vyvinuté a tudíž i méně květů nebo zdeformované.Je to již několik let a od té doby používám nejraději rohozku nebo hnojivo kde je nadrcená.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Lucia V. - (3), 23.8.2005 11:37, zobrazeno: 4586x
Máte niekto skúsenosť s granulovanými hnojivami určenými pre rododendróny a azalky po aplikácii ktorých rastliny odumierajú ako pri mrazoch - spálení? Pri aplikácii už niekoľkoročným rastlinám skoro všetky uhynuli, príp. z nich zostali len nepekné kýpte. Pri aplikácii na dno výsadbovej jamy pri výsadbe nedošlo k poškodeniu. Zástupca firmy vyrábajúcej toto hnojivo sa dušoval, že sa im to nikdy nestalo, realizátori z okolia mi potvrdili podobnú skúsenosť všeobecne s granulovanými hnojivami tohto typu. Firma mi má poslať stanovisko po laboratórnych testoch pôdy, vzorky hnojiva a listov rastlín, tak ju nebudem menovať, zatiaľ:) Pri používaní prírodných hnojív ako ROKOSAN sa mi to nestalo. Máte podobnú skúsenosť? Čím hnojiť rododendróny etc. aby som sa nebála, že z nich nič nezostane namiesto toho aby bujne rástli a bohato kvitli?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jarmila - (19), 8.9.2005 20:49
Píšete o zkušenostech s granulovanými hnojivy a já mám zase špatnou zkušenost se sypkými hnojivy,dost známé a propagované značky,nebudu ji psát,protože jsem to nijak dál nezkoumala a poškození nebylo tak velké,protože hnojím dost opatrně,listy byly po tomto hnojení špatně vyvinuté a tudíž i méně květů nebo zdeformované.Je to již několik let a od té doby používám nejraději rohozku nebo hnojivo kde je nadrcená.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika