Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vykvetl, takže na tom není zatím až tak zle. Mám s tímto bohaté zkušenosti, protože já je měla vysazené v nevhodných podmínkách, takže ty doslova bojovaly o přežití. Některé to nedaly - ty v kamení a na úpalu. Nevysazovala jsem je tam já, ale zahradníci. Já je upozorňovala, že je to blbost. U vás: pokud je v polostínu, se závlahou to nepřehánějte, bahenní rostlina to není, jen vlhko a hlavně nenechat vyschnout kořenový bal. S hnojením také nepřehánět. Vylamte odkvetlá květenství a hodně pomůže, pokud povylamujete i pupny, které nevykvetly díky lalokonoscům a takové ty staré suché pahýlky uprostřed květů až do živého(celkem dobře se to vylomí) - tam se dost drží plísně. Postříkejte Dithanem, klidně i preventivně.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika