Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím, blíží se sezóna rhododendronů a já se nechávám zlákat. Zjišťoval jsem informace všude možně a vyhlídl mu super místo. Jen tak orientačně jsem vzal trochu hlíny, hodil ji do octa a říkal si, jestli tam bude vápník, tak to zašumí. A zašumnělo. Je tam velmi drobně rozptýlená omítka nebo jednoduše alkalická půda. Proto jsem vykopal velikou díru, asi na 100 litrů, možná i více, našel vhodný květináč a chystám se ho zapustit, naplnit substrátem pro rododendrony a pěstovat v květináči zapuštěném v zemi celoročně. Vzhledem k možnému přísušku v zimě uvažuju možná spíše o azalce Knap Hill, která opadá a měla by to asi tím pádem zvládnout lépe. Jak ale čtu všechny ty diskuze o Rh. tak nějak začínám mít pocit, že kdo nemá vhodnou hlínu sám o sobě, tak mu nepomůže ani svěcená voda. Tak co říkáte, moji milí zkušenější, mnozí už jste jich pár pohřbili, tak prosím poraďte, mám do toho vůbec rvát peníze nebo se na ně chodit dívat k sousedům a pořídit si místo toho třeba šeřík? Díky H.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika