Poradíte jaká trvalka se hodí?



host - 240.228 (?)
29.1.2017 11:01

Já mámsmiley Krulichovi dobrýyes objednávala jsem i zahradnictví Florianus - tam byli zaplavení, tak se objednávka zasekla a Lukon glads - tam byly sazenice strašně nedomrlé, hodně jich zašlo, asi by po vysazení potřebovaly prostě větší péči, ale se přiznám, že na to mi nezbyl čas... takže částečně asi i má vina. Konvalinka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 240.228 (?), 29.1.2017 11:01

Já mámsmiley Krulichovi dobrýyes objednávala jsem i zahradnictví Florianus - tam byli zaplavení, tak se objednávka zasekla a Lukon glads - tam byly sazenice strašně nedomrlé, hodně jich zašlo, asi by po vysazení potřebovaly prostě větší péči, ale se přiznám, že na to mi nezbyl čas... takže částečně asi i má vina. Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.115 (?), 29.1.2017 12:22

Konvalinko, s Lukon glads mám stejnou zkušenost, sazeničky potřebují dopěstovat, pak rostou. Ale naopak třeba Lukon Bulbs má sazenice hodně silné (až jsem se loni divila). Najmanovi mají sice veškeré sazenice kytek i keřů malinkaté (a levné), ale perfektně zakořenéné, ještě se mi nestalo, že by mi od nich něco zašlo, a to přišly keříky 8cm "ocásky".        Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 120.116 (?), 29.1.2017 1:30

Uvažovala bych i tím směrem, aby se z těch rostlin slepice neotrávily (buď pří útěku, anebo pokud se listy budou dotýkat plotu). Pokud k nim budou mít přístup, dozajista je budou ozobávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika