Příspěvky uživatele - 120.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dukát, 13.4.2023
Dobrý den, prosím Vás o roub nebo stromek jablka Dukát. Měl jsem ho před 50 lety, zákrsek na M9, chuťově naprosto skvělý, leč časem jsem o něho a teď dcera mě prosí, že by ho chtěla ochutnat. Zaplatím, co si řeknete. Děkuji za odpověď. Tel: 792 211... celý příspěvek >
Středně bujný plamének - poraďte, 6.9.2021
Dobrý den, ráda bych osázela plot o rozměrech 2m(výška) x 4m (šířka) plaménky. Měly by ho z větší části pokrýt, ale zase by neměly být nadměrné bujné, protože pod plotem se nachází květinová zahrádka. Líbí se mi druhy se světlými květy menší až... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 8.1.2018
Taky si to myslím. Mám housera čistého slováka, husu hybridku, se slepicemi se snášejí výborně, zas tolik nesežerou a hlídači perfekní. Vlastně je mám hlavně proto, jelikož o kuny a lasice tu rozhodně není nouze. Z pernatých jsou tu jen krahujci a... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na zalévání, 3.7.2017
Dobrý den, čerpadélko máte, tak zalévejte. Pokud se jedná o běžné vodní čerpadlo, nemůže se nic stát, spíše předpokládám, že na 2 rozprašovače nemusí být jeho výkon dostačující. 
Choroby brambor, 30.3.2017
Doplňuji, že to může být i jiná virová choroba brambor, jedna rostlina jich může mít několik zároveň, přenos sadbou. Každopádně nejlépe poradí rostlinolékaři ve Vašem krajském městě.
Choroby brambor, 30.3.2017
Dobrý den, skoro jistě je to virová choroba svinutka brambor.  Přenos hlavně sadbou. Během vegetace pak mšicemi. Virus PRLV. Některé odrůdy jsou citlivější, jiné méně. 
Vonné denivky, 30.1.2017
Díky za tipy. :) S těmi fotkami je mi to jasné - mnohé jsou "prohnané" Fotoshopem, proto jsem si vybrané odrůdy projela v Googlu a snažila jsem se řídit podle těch nejobyčejnějších fotografií.
Vonné denivky, 30.1.2017
Přemýšlím o pořízení odrůd Always Afternoon, Baby Betsy, Blackberry candy, Chicago Apache, Strawberry Swirl, Stella d´Oro, South Seas, Final Touch. Ne nutně všech, ovšem alespoň některých z nich. Některé podle popisu voní, jiné ne - ale... celý příspěvek >
Vonné denivky, 29.1.2017
Právě ty žluté znám (a slíbila mi je známá - která mi zároveň tvrdila, že těch vonných je více :D). No nic, každopádně některé kultivary jsou opravdu krásné, takže se asi obejdu i bez vůně, když to jinak nejde.
Stínomilné hrnkové květiny, odolnost do -5°C, 29.1.2017
Ono je hlavně podstatné, aby ty rostliny vydržely celkem obstojný stín (na tom jsme zatím vždy pohořeli); přičemž ta odolnost vůči mrazu nemusí být jako u venku pěstovaných. Já jsem o kaméliích slyšela/ četla, že by nějaký menší pokles pod nulu... celý příspěvek >
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 29.1.2017
Uvažovala bych i tím směrem, aby se z těch rostlin slepice neotrávily (buď pří útěku, anebo pokud se listy budou dotýkat plotu). Pokud k nim budou mít přístup, dozajista je budou ozobávat.
Vonné denivky, 29.1.2017
Dobrý pozdní večer, uvažuji o nákupu denivek, ovšem podmínkou je, aby voněly (pokud možno co nejvíce, ale alespoň trochu). Mám doma pouze klasickou oranžovou, nevonící. Znáte nějaké vonné odrůdy? Moc díky za tipy.
Stínomilné hrnkové květiny, odolnost do -5°C, 29.1.2017
Díky oběma. Kamélie by nebyla špatná, to je pravda. Jen škoda, že kvete v zimě. Ale listy má též dosti pěkné, takže možná přijde na řadu. O aukubě jsem zatím neuvažovala, ale vypadá zajímavě. Mně jde o to, aby rostliny byly odolné, ale zároveň... celý příspěvek >
Stínomilné hrnkové květiny, odolnost do -5°C, 27.1.2017
Ještě se dívám, že by se nám tam hodil pomněnkovec velkolistý "jack frost".
Stínomilné hrnkové květiny, odolnost do -5°C, 26.1.2017
Zdravím všechny, sháním květiny/ rostliny vhodné pro trvalou výzdobu historické budovy, kde zimní teploty klesají k nule (vzácně až k -3/ -5). Lépe řečeno, teploty se v zimě většinou pohybují mezi +6 až 0°C, ovšem za větších mrazů mohou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika