Petrklíč



host - 206.189 (?)
30.4.2008 22:08

Já mám stejný problém s červenými, zůstavají jen modré, fialové a žluté. A mám jich opravdu spoustu. Červené vydrží nejdéle 2 roky. Ale i tak je to na jaře(i na podzim) pastva pro oči.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 206.189 (?), 30.4.2008 22:08

Já mám stejný problém s červenými, zůstavají jen modré, fialové a žluté. A mám jich opravdu spoustu. Červené vydrží nejdéle 2 roky. Ale i tak je to na jaře(i na podzim) pastva pro oči.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.186 (?), 9.4.2009 11:12

taky sázím petrklíče ale tohle se mi ještě nestalo vždycky vykvetou jen menšík věty, nebo vymrznou, le ještě nezměnily barvu, zkuste si je nečím označit třeba klacíkem, jakou měla barvu a kde je, tak snadno poznáte jestly umrzla, nebo barvu opravdu změnila, je to velice zajimavé, daniela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.31 (?), 8.4.2013 17:50

Zdravím, sice po čtyřech letech, ale přece. Danielo, měla jste pravdu, červené jsou opravdu náchylnější k vymrzání. Letos zase žádný červený, začínají žluté modré, fialové, bílé.. V místě červených jen zmrzlé kořeny. (lokalita Potštejn, východní Čechy)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.2 (?), 8.4.2013 23:51

Zajímavé, já mám přesně opačnou zkušenost, nejlíp rostou ty červené a loni kvetly dokonce celé léto i podzim. Teď už kvetou zas.Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika