Netradiční pěstování host



host - 20.124 (?)
6.4.2009 20:57
Vaše hostárium mě úplně nadchlo.Chtěla jsem se zeptat, jestli by hosty rostly i na severním stinném stanovišti.Děkuji Lenka
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 20.124 (?), 6.4.2009 20:57
Vaše hostárium mě úplně nadchlo.Chtěla jsem se zeptat, jestli by hosty rostly i na severním stinném stanovišti.Děkuji Lenka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.240 (?), 17.4.2009 21:28

Orientace ke světovým stranám nemá velký vliv, rozhodující je polostín.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
skotnicová - (5) - 210.193 (?), 2.1.2011 16:33

vracím se k této diskusi a chci se tentokrát zeptat pana Vláška, který uveřenil první příspěvek o hostách, jaký druh okrasného česneku pěstuje. Mně se tyto fialové česneky líbí, viděla jsem je v nabídce Lukon Glads, jeden z těchto česneků jsem si objednala, ale druhý rok mi nevyrostl a dočetla jsem se, že je nutné česnek po odkvětu vyjmout ze země a na podzim znovu zasadit. Jelikož mám velkou zahradu, ne vždy si vzpomenu cibulku vytáhnout, jezdím na chalupu jen o víkendu a stává se mi, že když po týdnu přijedu, česnek už nevidím a zapomenu na něho. Máte vy česnek takový, který může v zemi zůstat delší dobu a o jaký druh se jedná? děkuji Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 2.1.2011 18:13

Nikdy jsem neslyšela, že by se česnek po odkvětu tahal ze země (kromě změny stanoviště). Mám jak vyšší fialové, tak nízké růžově červené, žluté a modré, ale nikdy jsem žádný nevytahovala. Naopak roste jako plevel a ty fialové se ještě navíc vysemeňují.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.193 (?), 9.1.2011 18:01

Lído moc děkuji za váš příspěvek, určitě si teď nějaké česneky koupím, když je nemusím vytahovat ze země. Ještě bych se chtěla vrátit k původnímu příspěvku, já mezi bohyšky dávám nízké lilie, oranžové. Veruna

hosta
hosta
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 9.1.2011 18:30

česneky též nevyndavám, ani mě to nikdy nenapadlo.Ale také díky nim určitě nemám méně slimejšů. Žerou i ty česneky. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 10.1.2011 19:50

Hosty rozhodně slimáky neodpuzují, spíše naopak. Pouze odrůdy host s tuhými listy jsou odolné proti ožeru slimáky. Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 10.1.2011 20:12

Asi jsem to špatně napsala, to vím, ale občas čtu, že je odpuzují ty česneky a to podle mě také není pravda. Mám česneků spostu druhů a poměrně hodně, ale slimáci si lebedí. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 10.1.2011 20:36

No jo, vždyť ti slimouši sežerou skoro všechno. Akorát se jim nelíbí ostříhané psí chlupy okolo malých rostlinek, špatně se jim po nich leze. A než se chlupy slehnou, tak rostlinky stihnou povyrůst a už nejsou tak křehké a lákavé L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 10.1.2011 22:33

Jenže to jde dělat u mal zahrady a pár kytiček. U nás si to dost dobře nedovedu představit. Ale o to větší mám radost když vyhraju a kytky stačí vyrůst.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika