Lukon Glads



host - 9.136 (?)
18.5.2010 15:58

Já jsem si také od této firmy objednala, protože mají i rostlinky, které jinde neseženu.Ale... Dvě mi vůbec nedorazily(bez předchozího upozornění např.emailem, přišla jsem na to, až když jsem rozbalila fakturu) a ty co dorazily, měly polámané listy, sazeničky byly strašně malinké, takže ještě vegetují v květnících.Ono není divu, že ty rostlinky přijdou v takovém stavu, když se do té krabice jen tak jedna přes druhou naházejí.Ten stejný den mi přišla zásilka, co jsem si objednala od jedné paní na internetové aukční místnosti, a ty dorazily veliké, každá min.10 cm, a zabalené v novinách a v seříznutých PET-lahvích a samozřejmě v krabici nastojato.Takže úplný rozdíl.I v ceně..Nechci nikomu dělat reklamu, ale byla jsem docela naštvaná...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 52.23 (?), 24.2.2010 22:42

Dobrý večer, osobně nemám, ale sousedka p. učitelka moc dobrou, tak to taky chci prubnout. Yveta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hanah - (11) - 175.144 (?), 27.2.2010 16:12

Já mohu tuto firmu jen vřele doporučit. Objednávám od nich řadu let a jsem velice spokojena. Pokud se stane záměna, tak není to vždy jen jejich vinou, ale dostanou zaměněné kultivary již z Holandska, ale vždy se snaží zákazníkovi vyjít vstříc a reklamace vyřizují bez problémů.  Mám na mysli denivky, kterých mám od nich poměrně velké množství a vím, že chybu opraví. Navíc, všechny fotky mají reálné, nafocené tady v našich podmínkách a ne jen převzaté z ciziny, nebo upravované počítačem. Konkrétně u denivek se v našich podmínkách květy liší podle počasí, ale nemohou být tak vybarvené jako třeba v Kalifornii, kde dokážou vyrůst ze semínka a vykvést v jediném roce.

Oproti tomu mám velice nepěkné zkušenosti s firmou LUKON BULBS, kde reklamace nechtějí vyřizovat a dělají,,mrtvého brouka". Dojela jsem tam osobně a na vlastní oči jsem viděla, že to co mají podle označení na poli vysazeno se vůbec ani zdaleka nepodobá tomu, co tam skutečně roste a co oni pak expedují. Místo novinky za 180 i více Kč tam v řádku roste starý kultivar za cenu tak 40 Kč. Až tímto způsobem jsem se domohla vrácení peněz a nebyla to malá částka. Cesta Praha - Lovčice (u Clumce n. Cidlinou) byla dlouhá, ale přesvědčila jsem se, co jsou zač. To je záležitost asi 2 roky zpět, nikdy víc s touto firmou nechci mít společného.

Tolik moje zkušenost a doufám, že jsem trochu pomohla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 209.64 (?), 1.3.2010 19:49

taky sem objednal u teto firmy asi tak před mesicem trvalky a cibuloviny a zatím jenom čekame no uvídíme co přijde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 76.195 (?), 31.3.2010 10:10

Vyřízení objednávky trvalo 3 týdny ale jsem maximálně spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 198.172 (?), 9.5.2010 8:28

Super obchod.Vše dobře zabalené a popsané.Všem vřele doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.136 (?), 18.5.2010 15:58

Já jsem si také od této firmy objednala, protože mají i rostlinky, které jinde neseženu.Ale... Dvě mi vůbec nedorazily(bez předchozího upozornění např.emailem, přišla jsem na to, až když jsem rozbalila fakturu) a ty co dorazily, měly polámané listy, sazeničky byly strašně malinké, takže ještě vegetují v květnících.Ono není divu, že ty rostlinky přijdou v takovém stavu, když se do té krabice jen tak jedna přes druhou naházejí.Ten stejný den mi přišla zásilka, co jsem si objednala od jedné paní na internetové aukční místnosti, a ty dorazily veliké, každá min.10 cm, a zabalené v novinách a v seříznutých PET-lahvích a samozřejmě v krabici nastojato.Takže úplný rozdíl.I v ceně..Nechci nikomu dělat reklamu, ale byla jsem docela naštvaná...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
silvie - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (128) - 163.103 (?), 18.5.2010 16:19

Dobrý den, já jsem si objednála u lukon Bulbs, zásilka přišla začátkem března, všechno roste, jen byla ještě zima, tak jsem musela něco nasadit do květináčů, poněvadž to byly jenom kořeny s rašící špičkou v sačku.Jednalo se o Boubelíky, Hosty a Čechravu.Teď už všechno hezký roste na zahradě i Lilie jsou už velké, jenom aby konečně přestalo pršet a začlo svítit sluníčko, které jsme tady na severní Moravě už dlouho neviděli, myslím od začátku května.Těším se, až ty nové květiny začnou kvést.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.117 (?), 18.5.2010 18:43

Já jsem od Lukon Glads taky nedávno objednala, rostliny přišly dost velké a dobře zakořeněné, bohužel pár taky polámaných vlivem špatného zabalení a hlavně špatného zacházení na poště, ale reklamace byla vyřízena opravdu rychlostí blesku, takže myslím, že u nich rozhodně nejde o vědomé klamání zákazníka. Objednám u nich určitě znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika