Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kuklík - Geum - jsem také zvažoval. Nakonec jsem to nechal být, ale asi máte pravdu (jako skoro? vždycky.)

Na bělozářku jsem pozapomněl; nejspíš je to také správné urření.

První růžový polštářek je občas pěstovaná bochánkovitá skalnička, snad nějaká silenka? Nebo něco jiného ze silenkovitých / hvozdíkovitých.

Druhý růžový polštářek mi tvarem květů a žlutým obůstím květní trubky ze všeho nejvíc připomíná pomněnku (již jsem ve svém příspěvku uvedl; ovšem růžová barva mne trochu mate).

A když už jsem u toho upřesňování, tak žlutá pryskyřníkovitá opravdu spíše vypadá na nějaký blatouch, než na pryskyřník plamének.

A ještě přidám poznámku: celkem je vhodné uvádět u fotek i oblast, kde byly vyfoceny (u většiny tipuji na Alpy - Dolomity?)a pokud možno i termín (většina květen - červen?). I tyto údaje mohou napomoci hledání.

Josef.

Ale stejně se mi nejvíc líbilo fjallabjalla.

EDIT: Reagoval jsem na Květu a než jsem to dodatloval, tak se ještě objevil příspěvek P.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika