Tvar špičák



Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?)
11.11.2023 16:18

Paní Lído, víte proč jsem uváděl tu nevědomou paní?Právě proto, že je nevědomá a věří v zázračnost rezistentní propagandy a potom ji ničí plody jiná závažná porucha.To se pak lidi oblbují když jsou nevědomí.

V roce 2021 vysazeno v pardubickém kraji 75 hektarů GMO kukuřice.Ale máte pravdu, naštěstí došlo k posunu a tyto plodiny mizí.

Pokud někam dodám gen pro vylepšení vlasností plodů či odolnosti (v tomto případě proti strupovitosti) je to genetické inženýrství.

Napsal jsem tyto úvahy pro zamyšlení a zvrhlo se to na útoky na mou osobu.Nebojte jsem v pořádku jen si občas dávám poznatky do souvislosti a není to vždy co by chtěl mainstream slyšet.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 95.232 (?), 11.11.2023 14:50

Ste iba šíriteľom dezinformácií zo "zahaničných webov", alebo svoje obvinenia o genetickej modifikácii jabloní ste schopný podložiť aj argumentmi a vedeckými dôkazmi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.133 (?), 11.11.2023 15:38

Pane Hlavatý, proč sem zase lezete a provokujete?

Nikdo tu na vás není zvědavý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 11.11.2023 16:18

Paní Lído, víte proč jsem uváděl tu nevědomou paní?Právě proto, že je nevědomá a věří v zázračnost rezistentní propagandy a potom ji ničí plody jiná závažná porucha.To se pak lidi oblbují když jsou nevědomí.

V roce 2021 vysazeno v pardubickém kraji 75 hektarů GMO kukuřice.Ale máte pravdu, naštěstí došlo k posunu a tyto plodiny mizí.

Pokud někam dodám gen pro vylepšení vlasností plodů či odolnosti (v tomto případě proti strupovitosti) je to genetické inženýrství.

Napsal jsem tyto úvahy pro zamyšlení a zvrhlo se to na útoky na mou osobu.Nebojte jsem v pořádku jen si občas dávám poznatky do souvislosti a není to vždy co by chtěl mainstream slyšet.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.185 (?), 11.11.2023 18:52

Nevím, o jaké nevědomé paní mluvíte. V tomhle vlákně jsem se jen na počátku snažila pisateli navrhnout, jak vložit fotku. Zahlédla jsem tady něco o Lipnu, to nemám. Na zahradě mám jak některé staré odrůdy, z nichž jsem některé dlouho sháněla, tak novější bez ohledu na rezistenci na cokoliv, podle toho, které mi chutnaly. Na jabloně nepoužívám žádný postřik (kromě Kalkosolu na Goldstar, ale to je kvůli Ca). Radši snesu nějakou tu ďubku... Asi si mne pletete s někým jiným.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 95.232 (?), 11.11.2023 20:45

jen si občas dávám poznatky do souvislosti a není to vždy co by chtěl mainstream slyšet

Inými slovami teda hovoríte, že veríte tomu, čo ktokoľvek napíše na pochybných zahraničných weboch, a tieto dezinformácie prijmete za svoje a ďalej ich šírite. Pýtal som sa vás na vedecké fakty, ktoré vaše dezinformácie o génových modifikáciách podporia, ale žiadnych sme sa nedočkali.

Navyše ignorujete skúsenosti mnohých pestovateľov, ktorým sa tzv. rezistentné odrody správajú skutočne odolnejšie proti chorobám (mne tiež), a naopak sa týmto skúsenostiam vysmievate. Že vám nie je hanba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 11.11.2023 21:34

Hanba mě není IH, snažím se jen aby se lidi orientovali a nebrali doslovně tu vaši propagandu.Opět jen nálepkujete a manipulujete.Žádné rezistenci se nevysmívám je to jen váš výmysl.Sami s rezistencí manipulujete a dělá vám to neskrývanou radost když vám lidi zobou z ruky.Cosmic Crisp jsem před lety hodně sledoval a tyto odkazy na GMO tam byly.Jenže po uvedení na trh záhadně zmizely.Zřejmě se autoři zalekli žalob.Pravdu zná jen šlechtitel a producenti co neúnavně tvrdí že tato odrůda GMO není.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 11.11.2023 21:42

Paní Lído, omlouvám se ale dal bych ruku do ohně že tam byl Váš podpis.Zneužili nás.Někteří lidé se neštítí ničeho.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.185 (?), 11.11.2023 22:17

Ok, jinak na zahradě mám teď z jabloní Wagenerovo, Hornokrajský malináč, Matčino, Mio, Goldstar, Ligol a Rajku. Kdybych našla ještě místečko, tak by bylo ještě Gascoygneho šarlatové wink.

A na rezistenty moc nevěřím, třeba u Topazu je již dávno prolomená...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.104 (?), 12.11.2023 0:50
《 Paní Lído, zneužili nás. Někteří lidé se neštítí ničeho. 》 Mičurine, ničeho sa neštítíte akorát tak vy. Nerozeznat 《Jitka》 od 《Lída》a pak dávat ruku do ohně že ste byl zneužit - to dokážete opravdu jenom vy. Kdo vás zneužil, řekněte nám to?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 12.11.2023 8:49

Dolož, dokaž nejlépe nějakou vědeckou studií a stále dokola.Typická kominikace profláklých lidí.Této podlosti s výměnou autorského podpisu je schopen pouze 234 to je známá věc.Vím co jsem četl.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika